Bilard

Witam.

Jako kolejny pomysł na integrację zjawił się w mojej głowie bilard.
Miejsce: MK Bowling Galaxy
Termin: 22.02 (sobota)
Godzina do dogadania (w zależności od rezerwacji)

Lista:

  1. Krycha
  1. Krycha
  2. Herod
  1. Krycha
  2. Herod
  3. SPOON

Proponowałbym bardziej Olympic Club. Nie dość, że taniej, to jeszcze są promocje:

  • Wtorek, Czwartek i Niedziela 2 godziny w cenie jednej
  • Środa: Bar 50% zniżki (nie dotyczy piwa i papierosów)

Cenniki:

  • w godzinach 13.00 - 18.00 jedna godzina gry kosztuje 13 zł;
  • po 18.00 godzina gry kosztuje 18 zł

Sam tam chodzę, i jest fajnie, fajny klimat, i duża sala. Można by np lożę zarezerwować :smiley:

http://www.olimpicszczecin.pl/

Ale jeżeli nie chcecie Olympica, tylko MK Bowling to nie ma problemu dla mnie.

  1. Krycha
  2. Herod
  3. SPOON
  4. Włodzimierz

@Włodzimierz
Nie rozumiem, dlaczego podałeś promocje w dni, które nas nie interesują :sunglasses:

  1. Krycha
  2. Herod
  3. SPOON
  4. Włodzimierz
  5. NIEMIEC

Poprawione :slight_smile:

  1. Krycha
  2. Herod
  3. SPOON
  4. Włodzimierz
  5. NIEMIEC
  6. Czacha

@Krycha
Bo można by np po Airsofcie się wybrać kulturalnie na bilard, i mamy 2 godziny w cenie jednej :slight_smile:

Włodek, pozostawię Twoją wypowiedź bez komentarza :laughing:

Po airsofcie kulturalnie to wypadałoby się umyć, ogarnąć i takie tam. A czy komuś by jeszcze się chciało iść na bilard/spożywanie alkoholu to raczej niewiele ludzi by się skusiło :smiley: Zwłaszcza, że w poniedziałek na uczelnie czy do pracy.

Czemu? Ja z chęcią przyjdę upierdolony, spocony i śmierdzący do lokalu - i tak zawsze w tym stanie wychodzę. A jak barman nie będzie chciał sprzedać piwa to wyciągnę Glocka. A Pudzian go zgwałci :slight_smile:

A na koniec ja go podpale, a jak już będzie się palił to nasikam na niego żeby się zgasił :sunglasses:

A na koniec ja go podpale, a jak już będzie się palił to nasikam na niego żeby się zgasił > :sunglasses:

A potem strzepiemy na ciepłe jeszcze zwłoki i puścimy z dymem całe Galaxy, kradnąc uprzednio co lepsze ciuchy z Lee i Próchnika :laughing:

I pożar zatrze ślady :smiley: a jak nie to potrenujemy zrywanie kontaktu z AT przez torowisko na Wyzwolenia :sunglasses:

Zwyrole… Administracja a taki offtop wali.

Dołączę się

To co? W tę jakże piękną sobotę dajemy po kablach?

Mógł bym wpaść popykać w bile ale pytanie, ma być to picie z grą w bilarda? Bo jak tak to nie chce mi się przychodzić.

Jakie znowu picie? Spotykamy się u mnie o godz. 17, gdzie Barakuda odczyta nam swój najnowszy tomik poezji pod tytułem “Wsadzę Ci moje wiersze”. Potem idziemy do zaprzyjaźnionego lokalu z piwnicą z winami, gdzie Toobi wleje do gardła inny płyn, niż zwykle i opowie nam o jego bukiecie, smaku i zapachu. Potem Krycha zapuszcza reżyserską wersję Króla Lwa (Mufasa wcale nie ginie, tylko podnosi się wkurwiony i robi należyty rozpierdol na sawannie), wreszcie ok. 21 odwiedzimy wernisaż B.R.O.S.ów pod tytułem “Martwa natura z martwym Sealsem”. Wieczór zakończy się jak zawsze popisem w wykonaniu Niemca - będziemy podpalać lampiony i puszczać je w mroczne, nocne niebo…

Lampiony są zamknięte.
W żydowskich świątyniach, szkołach i sklepach.
Trzeba się tam najpierw dostać. Nie będzie to łatwe.
Na szczęście będziemy uzbrojeni.

Także stary - żadnego picia…

Buaahhahahahaha, nie można się na tobie zawieść. :smiley:
Będę.

  1. Krycha
  2. Herod
  3. SPOON
  4. Włodzimierz
  5. NIEMIEC
  6. Czacha
  7. Bloo