Ii urodziny forum!

Będziesz ?

  • TAK
  • NIE
0 głosujących

Witajcie!
Nadszedł ten czas gdzie możemy świętować drugie już urodziny forum !
Z tej okazji chcemy zaprosić was wszystkich w sobotę 21.11.2015 do Pettit Paris.
Godzina rozpoczęcia 19;00!!
Jak zwykle zapewniamy atrakcje w stylu tańczącego na stole Spoona czy striptiz w wykonaniu nowego moda Pioruna !!!
Mam nadzieje że zobaczymy się tam w licznym gronie !!!

Mile widziane osoby towarzyszące ! :wink:

Mało jest okazji gdzie możemy spokojnie się spotkać i pogadać, więc tym bardziej zapraszam :slight_smile:

Wszelkie pytania proszę zadawać w postach poniżej :slight_smile:

Pozdrawiam.
Spoon
(nie, nie umarłem :wink: )

CO???

Tak Michale, chciałbym zobaczyć Twoją żonę na tej imprezie :smiley:

Adam się nawalił i pisze głupoty we wszystkich działach… :sunglasses: Wnioskuje z tego, iż pisze ładnie i składnie co zupełnie nie pasuje do trzeźwego Adama.

Wcale się nie nawaliłem…
Ja tylko trenuje na 21 -.-

Masz rozwalone kolano. Ciekawe co trenujesz :sunglasses:

Wciskanie gazu i głupot. Ja drewna do lasu nie zabieram.

Siema o dobrze że zobaczyłem na taktyczny . możliwe będę ale jak na razie nie głosuje . i możliwe że będę z osobą towarzyszącą . :sunglasses: :sunglasses:

Panowie przypominam o sobotniej popijawie w Pettit Paris. Mam nadzieję że nikt nas nie wysadzi :wink:

Ode mnie ze SWARu idzie delegacja 4-7 osób… Jak ten czas leci…

Witam informuje towarzyszy że będę mozliwe na 2 godziny bo w niedziele mam służbę dodatkową na 24h . :frowning: :frowning:

Jednak nie dam rady. Także wypijcie 1 za mnie i do zobaczenia na strzelance.

EDIT: Tej za tydzień.

jednak będę ale nie wiem czy może z osobą towarzyszącą . :sunglasses: :ugeek:

Ze względu na czynnik zwany pracą, będę, ale sporo po dwudziestej :wink:

Będę do 21:00, bo jutro praca :slight_smile:

Widzę, że nikt się jeszcze nie wypowiedział. Zacznę ja :wink: Mimo strat jakie przez roztargnienie poniosłem (ano zgubiłem komplet banknotów 50 20 i 10) zabawa była przednia :smiley: W takim gronie to przyjemnie wypić i postrzelać. Atmosfery spotkania nie idzie opisać. Już czekam na kolejne urodziny :slight_smile:

Fakt - było zacnie.