Urodziny 15.11.2014

bedziesz?!

  • Tak
  • Nie
0 głosujących

Serdecznie zapraszam na urodziny naszego forum które odbędą się 15.11.2014 standardowo w petit paris
Standardowo picie picie i picie :stuck_out_tongue: chętnych zapraszam do potwierdzenia obecności w ankiecie :slight_smile:))
Wszelkie pytania proszę w postach poniżej :slight_smile:

Godzina? ;>

Hehehe a to dobre :stuck_out_tongue: godzina 18 :slight_smile:

Nie mogę opuścić takiej okazji :smiley:

Sowiet nawet nie brałem pod uwagę twojej nieobecności :stuck_out_tongue: dodatkowo masz obowiązek przypilnowac obecności Niemca :smiley:

Tak jest!!! :smiley: jeśli bedą jakieś problemy z Niemcem to go doprowadzę siłą :sunglasses:

i co znów będą nas pytać czy nosimy spodnie a później będziemy szukać żarcia przez godzine przechodząc deptak 10 razy ha ha jak tak to ja wchodze w to ludzie. A niemca można przykuć do ławki że by nam nie uciekł

lub przykuć zielonego ludzika z ss i będzie jak w raju ha ha

Ludziska przypominam że jutro spotkanie urodzinowe Forum, obecność obowiązkowa !!! :wink:

Dokładnie, przychodźcie tłumnie bo ja z tymi, co się zgłosili pić nie będę! :slight_smile:

Czyli … nie zgłaszam swej obecności to Herod się ze mną napije ??

Panowie ja muszę wiedzieć ile mniej wiecej będzie osób :slight_smile:

A jakie będą warunki zamawiania piwa ??? Na całe dzbanki trzeba, czy można pojedyncze browary … przy takiej ilości smaków i różnorodności gustów robi się misz masz :unamused:

Przy rezerwacja w grę wchadza tylko dzbany

I mam jasność, jeżeli się zjawię to piję z dzbana. Kluczowe słowo: Jeżeli, na chwilę obecną nie mam pewności i nie chciałbym fałszywie głosować, prawdopodobieństwo wynosi ponad 70%. Wiedza moja będzie dużo większa jutro w godzinach wczesno popołudniowych … jednak nie będę miał raczej dostępu do netu. Będę się starał, jednak 100% teraz nie obiecam. :frowning:

Myślę, że na pewno będzie ze 20 osób i na tyle warto zarezerwować lokal, w tym samym miejscu co na poprzedniej integracji. A jeżeli przybędzie więcej to się ściśniemy.

Masz rację :slight_smile: to nie będzie picie, tylko integracja :sunglasses:

Bende bende ale koło 19 :stuck_out_tongue: kiedyś musze w końcu zintegrować się z wami ASGejami :slight_smile:

:smiley:

jeśli są dziś urodziny ,taktycznego, to wiadomo kto dziś stawia (ADMINISTRACJA), a jutro na wiskord jak zwykle jedziemy na zjebkach z chujami w dupie a Herod jak zwykle będzie naganiał swoim puszystym tyłem hi hi.