Strzelnica (1)

Padła chęć wybrania się na strzelnicę. Czy ktoś miał by ochotę postrzelać z ostrej broni.
Tu mamy cennik:
http://ams.i8p.eu/strzelnica/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=58
Strzelnica w centrum okolice dworca głównego.

Ja chętnie

Z wielką chęcią wywalę kilka magów, piszę się na to.

Fajna sprawa, też bym się pisał :slight_smile:

Jest jeszcze strzelnica w Pucicach (za Załomem w kierunku na Goleniów) Strzelnica w Pucicach Szczecin

Zobaczę jak stoję z kasą, a tak to bardzo chętnie :slight_smile:

Ja oraz moja 2 połówka na bank idziemy:)
Ta strzelnica koło dworca jest tańsza od Pucic. Jednak postrzelasz tylko z krótkiej.

9 mm (9x18) do broni bojowej 50 szt. - 110 zł delve i wliczony instruktor w cene
w pucicach ta sama ilość amunicji 125 plus 25 instruktor

Pany dzwonię jutro gadać jakie koszta na strzelnicę i ile osób wejdzie i o ewentualną zniżkę wiec proszę się do wtorku zastanowić i wpisać na listę.

  1. Tastino
  2. Lina
  3. Mivak

Dajcie termin tej strzelnicy po 08.12.

Ok dzwoniłem dzisiaj i sprawa wygląda następująco.
Muszą się uzbierać minimum 4 osoby.
Można się umówić nawet i o godz. 21 jak będzie trzeba i nie ma z tym problemu byle by wtedy było te 8/10 osób.
Ceny już podawałem tyle, że o rabat będzie można powalczyć jak będzie już lista chętnych.
Proszę o dopisywanie się do listy ( obok podać propozycję terminu).
Pozdrawiam

Lista osób chętnych na strzelnicę:

  1. Herod - wszystko poza 06. - 09.12.,

Pytanie - ile jest sztuk broni? Chodzi mi o to, by nie czekać w 10 osób w kolejce do jednego Glocka.

  1. Herod
  2. Mivak

Proszę o wpisywanie się na listę osób które pójdą z nami a nie które może by chciały. Termin i liczbę osób trzeba podać wcześniej.

  1. Herod
  2. Mivak
  3. Tastino
  4. Lina
  1. Herod
  2. Mivak
  3. Tastino
  4. Lina
  5. Aydyn



Jak dla mnie to można pójść nawet w tygodniu popołudniu, ale chyba wszystkim będzie pasować ta albo następna sobota :wink:

I co tam, jak tam, temat strzelnicy umarł? Proponuję termin 10 lub 11 stycznia.

A więc sprawa wygląda tak. 30.12 byłem tam z bratem, znajomym z norwegi i moją 2 połówką.
Umawia się na konkretną godzinę i zazwyczaj strzelnica otwierana jest dla konkretnej grupy.
Nas było 4 osoby i zostawiliśmy tam po 100zł na os z czego było :

  1. 25szt 9mm
  2. 5szt shotgun
  3. 6szt magnum 42.
    na osobę.
    Są 3 tory strzeleckie i dysponują po jednej sztuce danej broni więc albo walisz z jednej i czekasz na coś innego albo idziemy w kółko i walimy np. stanowisko 1: glock st.2: cokolwiek innego co ma 9mm i na 3 to samo.
    To co nam koleś instruktor podpowiedział to walić po 5szt z 3 wybranych i resztę np na to czym się strzelało najlepiej.
    4 rodzaje tarcz do wyboru (są w cenie).
    Wypad tam to kwestia zadzwonić i umówić się na godzinę.