Dzisiaj jest 13 grudnia 2018, 0:32

Milsimowanie

Tutaj możecie składać swoje propozycje dotyczące niedzielnych strzelanek. Jeżeli masz pomysł na scenariusz, wiesz jak udoskonalić istniejącą już rozgrywkę, napisz tutaj ! Postaramy się przeanalizować Twój pomysł.

Czy jesteś zainteresowany bardziej ambitnymi scenariuszami typu milsim?

Czas głosowania minął 16 czerwca 2016, 15:43

1. Tak
14
78%
2. Tak ale się na tym nie znam
4
22%
3. niedzielne jebanki mi wystarczą
0
Brak głosów

Liczba głosów : 18

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Gumiś

Re: Milsimowanie

Post30 maja 2016, 12:41

Mały off-top, ale nie mogę się powstrzymać.

Herod - Twoja zdolność trafienia w sedno problemów w formie prostego w odbiorze porównania jest dla mnie po prostu mistrzowska. :twisted:
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Slayer

Post30 maja 2016, 16:05

Warto byłoby - przy okazji inicjatywy Szczepana - lepiej wyeksponować MilSim na forum zakładając odrębną sekcję w dziale Dyskusje albo Spotkania/Strzelanki.
Awatar użytkownika

Tomazo

Post02 czerwca 2016, 9:15

Dwa słowa ode mnie do potencjalnie czytających, niezdecydowanych:
1. przyjdźcie, sprawdźcie jak to jest zasuwać 12/24h po lesie w cięższym niż zwykle oporządzeniu
2. zobaczcie jak się ma wasza kondycja i sprawność fizyczna
3. sprawdźcie jak trudne jest łażenie po lesie w nocy, jak inaczej reagują zmysły (wzrok, słuch)
4. jeżeli macie team - sprawdźcie jak działacie i czy w ogóle jesteście zespołem. Gdzie są wasze mocne strony a gdzie musicie jeszcze popracować aby ten zespół zaczął wspólnie działać
5. radio nie gryzie - nawet RFka. Obsługi można się nauczyć w 5 minut, składanie meldunków w odpowiedniej formie to również żadna wiedza tajemna
6. bycie medykiem albo RTO też może być fajne. Jeszcze rok temu na hasło medyk/RTO patrzyłem w niebo albo na czubki butów, teraz mogę być i jednym i drugim. I uwaga: medyk i RTO są w pierwszej kolejności "żołnierzami" czyli też biorą udział w akcjach
7. I nawet jeżeli na koniec wystrzelicie tylko pół maga - z pewnością wspominać będziecie takie 24h dłużej niż napierdalanko-jebankę w niedzielę

No chyba, że z założenia macie na to wyłożone no to wtedy luz - pozostaje przeczytać raz jeszcze post Heroda i zagłosować na niedzielną lokację :)
t.Ch
Awatar użytkownika

Errhile

Post06 czerwca 2016, 10:04

A co do Szczepana, doświadczenia i bardziej złożónych scenariuszy - 8 edycji Kości Zostały Rzucone ze mną ogarniał. Duzych scenariuszy, z rekwizytami, złożoną fabuła i GOK czym jeszcze. Dwunastogodzinny spacer zespołami po lesie też ogarnie.

@ Slayer, na KZRach też były funkcje (RTO i sanitariusz), też było działanie w zespołach, mozliowśc umówienia i zorganizowania się przed grą (subfora dla stron), i (odkąd zdobyliśmy pewne doświadczenie jako organizatorzy) także jasna i wyraźna informacja: ogarniajcie się ludzie, bo na KZR lepiej ogarnięta strona zwycięża. Róbcie na odwal, a będizecie zbierać po zadku.
I...? I ludzie przychodzili nadal jak na niedzielnego bezsensa. Ergo, twierdzę, to po prostu leży w naturze ludzi i środowiska. Więc kto będize chciał przyjść na "Szczepsim" ;) to przyjdzie. I będzie sobie radził, jak potrafi. To nie jest jakieś cholernie trudne ani nie wymaga bogowie wiedzą jakiego wyposażenia.

A komu to zwisa... to będzie zwisać nadal. I już.
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Propozycje