Delegacja do Warszawy

Salam wszystkim zainteresowanym. Zdarza mi się wyjechać na strzelankę do Warszawy i wpadłem na pomysł czy nie chciałby się ktoś zabrać ze mną. Wyjazd planuję w lutym w czasie ferii zimowych. Zaznaczam że forum weekend warriors (nasz warszawski odpowiednik) organizuje strzelanki w soboty na godzinę 10. Proponowany plan wycieczki:

Wyjazd nocnym pociągiem w piątek z dworca Szczecin Główny i byśmy byli nad ranem w Warszawie Centralnej. Następnie byśmy się udali od razu na miejscówkę bądź jak będziemy mieli czas to zjemy śniadanie (lokali w centrum jest od zagromienia więc jest w czym wybierać :slight_smile: ). Po strzelance na obiad możemy się udać do baru mlecznego “familijny” na starym mieście (Ceny jak w turyście więc spoko). Potem możemy się udać na najbliższy pociąg do Szczecina lub jeżeli byłyby chęci pozwiedzania i noclegu to naprzeciwko dworca na Nowogrodzkiej jest hostel Zielone Mazowsze (40 zł za noc od os.). Ceny biletów: 32,80 zł ulgowy, 66,60 zł normalny w jedną stronę. Kluby na których się nie zawiodłem:

  • Level Up - klub dla nerdów z konsolami i innymi automatami do gier. Płacimy za alkohol i żarcie a nie za granie.
  • Club 70 - dla lubujacych się muzyką z owych lat.
  • Hybrydy - typowy studencki klub do chlania/potańczenia.
    Ceny piwa wahają się pomiędzy 8 a 10 zł

Termin powrotu: do ustalenia.

Nie widzę problemu żeby się wybrać wcześniej, choć wolałbym po listopadzie najwcześniej ze względu na egzamin. Zapraszam chętnych do dyskusji. Dokładnych godzin pociągu nie podałem ze względu na różne godziny odjazdu w danych dniach oraz po 13.12 następuje zmiana rozkładu jazdy. Salam

Strona warszawskiego forum:

Hostel Zielone Mazowsze:
http://hostel.zm.org.pl/

Like it !
może zorganizujemy jakiś większy wyjazd :slight_smile: jak masz do nich kontakt tel. to podeślij mi na pw. :slight_smile:

Wysłałem do tamtejszego admina prośbę o numer telefonu. Jego ksywa to Pi White. Od razu mówię że repliki powyżej 600 fps nie wchodzą w grę. Kolejna sprawa, jeżeli ktoś posiada replikę powyżej 450 fps to nie strzela full auto (tyczy się to również karabinów maszynowych).

Na Weekend-warriors.pl Pi White u Was White :slight_smile: .
Serdecznie zapraszam do zabawy w Warszawie i jej okolicach :slight_smile: dajcie wcześniej znak sygnał, zorganizujemy coś większego. Znając datę Waszego przyjazdu ogarniemy logistykę.

White, fajnie że się zarejestrowałeś i napisałeś… ale jest u nas taka zasada. Odsyłam do tego tematu: Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

Serio? Przecież w lipcu się już przedstawiał xD

Zwracam honor :smiley:

Oj Talib Talib :wink:

Salam wszystkim ponownie.

Rozkład pociągów zaktualizowany, dni wolne na uczelni wiadome zatem zapodam teraz prę konkretów odnośnie proponowanego wyjazdu:

  1. Wyjazd dnia 19.02.2016 pociągiem ze stacji Szczecin Główny o godzinie 23:02. Planowany przyjazd o godzinie 6:51. Ceny biletów: ulgowy (studencki) 32,80 zł; normalny 65,60 zł.
  2. Po przyjeździe jemy śniadanie. Potem jedziemy na miejsce strzelanki.
  3. Po pokazaniu jak Szczecin walczy rozpatrujemy 2 scenariusze:
    a) Idziemy się naje… znaczy się zabawić (Proponowane kluby w których byłem i przeżyłem :smiley: : Hybrydy, Level up, Club70). Cena noclegu w hostelu Zielone Mazowsze. Cennik w linku
    ZIELONE MAZOWSZE: Warszawa, transport i ochrona środowiska
    b) Wracamy najbliższym pociągiem do Szczecina. Ceny te same.

Do hostelu w sprawie załatwienia miejsc zadzwonię 1.02. Do tego czasu o informację wyrażenia chęci wyjazdu.

Lista chętnych. To ja zaczynam:

  1. Talib
  1. Talib
  2. Zegar

Panowie/Panie transport z dworca imprezę i aferę ogarniemy, zapraszam serdecznie w nasze skromne progi.

I jak tam Panowie wybieracie się do nas ?

Miejsca zarezerwowane w hostelu na Nowogrodzkiej (2 miejsca). Dogadałem się z facetem odnośnie zameldowania i mamy się stawić w hostelu o 8:00 lub o 17:00. Wolne miejsca jeszcze są. Ceny: 38 zł ulgowy, 41 zł normalny. Tak więc White spoko, wybieramy się na bank. Do zobaczenia 20.02 :slight_smile:

Żadnych więcej chętnych? Panowie jedziemy tam reprezentować nasze szczecińskie środowisko, wstydźcie się, oj wstydźcie się :wink:

jechać przez pół Polski i reprezentować szczecińskie środowisko mogę na poważnych imprezach a nie niedzielnych jebankach :smiling_imp:

Ogłoszenia parafialne:

Słyszałem że jest parę chętnych na wyjazd ale nie nocleg dlatego piszę owego posta. Zbiórka i “odprawa” o godzinie 22:00 w holu dworca zastępczego (z tego co wiem to jeszcze trwa remont). Poniżej daję link do tematu sobotniej strzelanki:

Odnośnie noclegu to mogę się spytać o wolne miejsca ale nie spodziewać się cudów.
Salam