Badanie do pracy magisterskiej

Czołem Panie i Panowie!

Na pewno część z Was w ogóle mnie nie kojarzy, bo ostatni raz zawitałem na niedzielnej strzelance ponad 3 lata temu (ale nie ostatni raz w życiu! :smiling_imp:). Ale szczerze liczę na to, że również wśród nieznanych mi osób, znajdą się tacy, którzy będą chcieli mi pomóc.

Aktualnie prowadzę badania do pracy magisterskiej, które dotyczą w ogólnym ujęciu różnych aspektów użytkowania mediów społecznościowych. Potrzebuję jeszcze sporo odpowiedzi - w szczególności od mężczyzn, stąd pomyślałem, że zwrócę się do najbardziej reprezentatywnej grupy tej płci :sunglasses:. Jeśli ktoś z Was znalazłby 15-20 minut wolnego czasu, w oczekiwaniu na niedzielę bądź poprawę pogody, i zechciał mi pomóc, to byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiety z poniższego linku!

Link: Survs – Error

Wyczerpują mi się powoli grupy czy fora, na których mógłbym poprosić o pomoc, dlatego każda pojedyncza wypełniona ankieta czy jej udostępnienie nawet 1 osobie znajomej, są dla mnie na wagę złota! :slight_smile: Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie tytułowej do ankiety

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas!
Powodzenia w wymianie kompozytu i do zobaczenia niebawem :smiling_imp: