kulasy Specna CORE testy????

Witam wszystkich serdecznie, chciałbym zapytać czy ktoś z szanownego grona robił może testy kulek Specna CORE? Jak kulki się zachowują itd. Ciekaw jestem jaki jest stosunek ceny do jakości i czy da się z nich całkiem przyzwoicie strzelać. Jeśli to syf piszcie śmiało :stuck_out_tongue: Osobiście miałem ostatnio je w minigunie na niedzielnej strzelance i jeśli chodzi o miniguna to są idealne, zważywszy ze to działko pruje całkiem spora ilością kulek, wiec tu nie trzeba wysokiej jakości precyzji.

Zamówiłem kilka Kg dla moich klientów i na testy. Więcej tego nie zrobię, przepraszam za ten wyrodny czyn.

Tak na serio kulki kruszyły się w magu elektrycznym i wystarczy lekko walnąć młoteczkiem (nie młotkiem) żeby stało się to samo. IMO są poniżej jakości zwykłych rockersów i nadają się co najwyżej do replik o niewielkiej mocy lub świniaków którym nie straszne kiepskie żarcie. Jedyna ich zaleta to cena, bo kosztują marne grosze :wink:

Brałem je na samym początku kiedy się pojawiły, więc możliwe że była to partia “testowa”.