TheSierraClan Promo :]

Przedstawiam Wam pierwszy z naszych projektów jaki zrealizowaliśmy w nowym roku. Projekt powstał przy pomocy jednego z naszych operatorów “Jaro” a cały film nakręciliśmy w połowie stycznia na Wiskordzie. Sporo sprzętu i sceny z pirotechniką. Projekt rodził sie w naszych głowach juz od dawna, a cały scenariusz został bardzo dokładnie i precyzyjnie przemyślany. Jak sami możecie zaobserwować nasza grupa z dnia na dzień sie rozrasta i dysponuje coraz lepszym sprzętem. Nie zwalniamy tempa i juz realizujemy kolejny projekt, także skrupulatnie przemyślany. Zapraszam Was wszystkich do obejrzenia naszego filmiku promocyjnego i polubienia naszego funpaga.

link do funpaga:

link do projektu promocyjnego:

Jaro - szacun.
Montaż i przejścia dynamika / slo-mo na pełnym wypasie.
Gratulacje.
Skrzynie sprzętu - też super pomysł.

Pozdro.

Już jeden dislike… Kogoś dupa boli. Filmik spoko, zostawiłem komentarz. :slight_smile:

Całościowo spoko, fajny pomysł z tym że z cywilnych zmienia się na mundury, z kolei jak idziecie łazienkami to wrzuciłbym do hali 2 granaty dymne i odpuścił sobie w tym momencie te sceny z granatnikiem i minigunem i wrzucił odrazu 2:53, słabe są te przejścia z zaśnieżonym ekranem, bardziej by pasował mi taki efekt Create a Glitch+RGB Effect in Sony Vegas Pro 2022 - YouTube

A tak to spoko.

Fajne, efektowne ale pod względem merytorycznym można się czepiać :slight_smile:

Anyway, promo w pytke, jestem na tak

Dzięki chłopaki za opinie, pamiętajmy jednak iz jesteśmy grupa asg i większość z nas nie jest wyszkolona jak niektóre pododdziały , wiec nie ma sie co na ten temat rozwodzić. Chcieliśmy sie zaprezentować z jak najlepszej strony żeby każdy z was zobaczył co osiągnęliśmy w zaledwie 1.5 roku. Zaczynaliśmy w grupie 4 osób a teraz jest nas około 20-tu. Cały czas rozwijamy sie i działamy, nowy rok , nowe projekty , ale i problemy. Dobrze wiemy kto dyslajkuje nasze filmiki, ale mamy to głęboko w nosie :stuck_out_tongue: Jak ktoś ma ból dupy, ze robimy cos więcej od niego, trudno, taki mamy klimat… :stuck_out_tongue: a i z drugiej strony nie da sie każdemu dogodzić . Trzeba mieć w tym wszystkim klasę i ja pokazać, niestety ci co dyslajkuja prezentują poziom niżej niz dno… :stuck_out_tongue: robimy swoje i cały czas poszerzamy nasza działalność. Kolejne projekty sa juz w drodze, kolejne sceny, kolejne miejsca do wykorzystania. Jak juz zapowiadałem w tym roku mamy wiele projektów do zrealizowania. Cały czas działamy na najwyższych obrotach :stuck_out_tongue: pozdro :stuck_out_tongue:

No promo takie w sam. Tylko j/w merytorycznie do poprawy bo to jednak promo :wink:

Obiecuje, ze następny filmik będzie jeszcze bardziej efektywny i pod względem merytorycznym duzo lepszy :stuck_out_tongue: dzięki za opinie na pewno sie przydadzą :stuck_out_tongue: Kolejny filmik, kolejny projekt juz w drodze :stuck_out_tongue:

Powodzenia z nowym filmem :smiling_imp: