Pomoc

Cześć , kupiłem swoją pierwszą replikę a w zasadzie drugą replikę spartac 09 naładowałem baterie 5.15h narazie używam tej gratisowej z zestawu wsypałem kulki 0.23 do magazynka wsadziłem baterię przekręciłem kilka razy to coś pod magazynkiem zmieniłem na serię i zaczołem strzelać kulki strzelają co jakiś czas raz plują z lufy na metr a czasem trochę
mocniej ale to dalej nie to . Co mam z tym zrobić ? Jakieś porady

A teraz 2 pytanie mam 12 lat chciałbym znaleźć kilka osób ze Szczecina a raczej Polic czy jest wogóle sens szukać i pisać o tym na forum.
54BB7AFA-03ED-419C-886E-7720AC37E78E.jpeg

Jeżeli replika jest nowa i źle strzela to jedynym sensownym rozwiązaniem jest oddać ją na gwarancję. Nie mieszaj sam, bo coś zepsujesz, ułamiesz i będzie kłopot. Nowy sprzęt ze sklepu, nawet ten z dolnej półki według prawa ma działać.

Tutaj na forum się jeszcze nie postrzelasz. Jak skończysz 13 lat to możesz chyba przyjść z prawnym opiekunem i wtedy zostaniesz dopuszczony o ile będzie on cały czas blisko terenu gry (ale tutaj musisz się upewnić). Jeżeli chcesz postrzelać się bez opieki to musisz szukać innych grup. Wiem że takie są, bo tworzą je ludzie którzy nie są dopuszczani do gry z 16+, więc jak coś poszukasz to znajdziesz.

Na ogniu pojedynczym każda kulka wylatuje i ma poprawny tor lotu?

Jakie kulki posiadasz?

Nie czasem strzela ale nie poprawnie

Arma match granade BB 0.23