skandaliczne zachowanie jednej z grup

Witam wszystkich ,chciałbym udostępnić Wszystkim materiał z jednego z naszych spotkań kiedy to natknęliśmy sie na grupę graczy ( nie wiadomo skąd ) na dobrej CQB. Zachowanie graczy tej ze grupy okazało się skandaliczne, wyzwiska, groźby itp. Umieszczam ten filmik ku przestrodze, ponieważ mi i moim ludziom grożono i tylko usuniecie sie mojego zespołu z miejsca rozgrywki pozwoliło uniknąć awantury i niepotrzebnej przepychance.

Po przyjechaniu na miejsce Dobra CQB okazało sie ze znajduje sie tam inna grupa, która także chce postrzelać. Podeszli do nas z zapytaniem czy jesteśmy z Taktycznego Szczecin itd. Postanowiliśmy razem zagrać o przejecie laptopa. Postanowiłem ustawić wszystkich w szeregu aby wyrównać składy. Gracze Ci poprosili abym dal im tylko jednego człowieka od siebie co uczyniłem. Gracze Ci niestety nie przyznawali sie do trafień lub łamali zasady ogólnie przyjęte, tzn, nie przyznawanie sie do trafień, strzelanie na murzyna lub używanie w dalszym ciągu repliki po trafieniu w nią. Padały także bzdurne oskarżenia, ze ktoś dostał w nogę kiedy cala sylwetką gracz mojego zespołu był za rogiem a facet strzelał w ścianę. Nawet w takich bzdurnych przypadkach moi ludzie schodzili na respa nie awanturując sie i nie kłócąc z nikim z tej drużyny.

Zaznaczam nie graliśmy o ZŁOTE GACIE, żeby zachowywać sie w taki sposób… Chciałem załagodzić sytuacje, aby normalnie spędzić ten dzień, niestety agresja przedstawiciela owego zespołu była tak wysoka, ze postanowiłem sie usunąć i przenieść rozgrywkę swojego zespołu na Dobra Teren Zielony.

Osobiście bylem świadkiem co widać na filmie z kamery Kajtka jak dostaje. W tym momencie przerwałem grę aby uspokoić towarzystwo, niestety owy przedstawiciel wpadł w furie i zaczęła się awantura.

Po całej rozgrywce kilku moich kolegów przyznało ze niestety mieli takie sytuacje , ze gracze tego zespołu nie przyznawali sie do trafień. Zatem nagrana sytuacja nie była jedyną.

Umieszczam filmik ku przestrodze, aby uważać na tych ludzi. Chyba za poważnie traktują rozgrywkę i sa za bardzo nastawieni na wygrana. Nadmieniam, iz z mojej strony i mojego zespołu nie padło żadne obraźliwe słowo ani tekst, który mógł by w jakiś sposób obrazić gracza drużyny przeciwnej.

pierwszy filmik z kamery Kajtka : dobra spina kajtek 05 11 17 - YouTube

kolejny z innej kamery nagrana cala sytuacja: dobra spina 05.11.17 hulek - YouTube

Przede wszystkim szacunek dla waszego teamu że pokazaliście wysoką kulturę, bo “łyse” jegomoście byli więcej niż agresywni i szukali zaczepki żeby dać upust swoim nerwom. Pełny profesjonalizm z waszej strony załagodził sytuację jak tylko się dało. Co do tej ekipy jestem ciekaw kto to bo aż mnie mierzi mnie żeby przejechać ich taserem z kilkoma vatami w tyłku.

szacun za zimną krew, co to za ekipa była? mają jakiś emblemat czy coś?
To ktoś z “bezraka” ?

Dobra to rak

Tym panom już podziękujemy w airsofcie. Niech wracają do blokowisk, których kulturę reprezentują.
Proponuję wydać administracji oświadczenie i zbanowaniu tych osób na wszystkie rozgrywki w przyszłości i wypraszanie z wszelkich imprez reklamowanych przez taktyczny.

Paulus, gratuluję profesjonalnego podejścia i w ogóle winszuję, ale w takim wypadku gdy lecą groźby karalne, a Ty to masz na kamerze, to śmiało wzywaj policję :wink:

“Łokieć, pięta…” a tak na poważnie to przypominam, że groźby to przestępstwo którego trzeba się obawiać, trzeba złożyć stosowny wniosek podczas przesłuchania i te groźby muszą brzmieć jak groźby :slight_smile:

Na 100% nikt z bezraka :wink: Nie uchowali by sie na bezraku 20 minut z takim poziomem. Ogólnie pierwszy raz ich widze więc przyjezdni lub bardzo świezi.

Nie jestem pewien na 100% ale chyba kiedyś strzelałem się z tym grubszym typem i też była gruba spina gdy poprosiłem go o nick to powiedział spierdalaj i opuścił strzelankę

… Czasami trzeba miec przy sobie Snikersa :wink:

Szkoda, że mnie nie było. Sprawa by była szybko załatwiona. :smiling_imp: tam gdzie pracuje, codziennie mam do czynienia właśnie z takimi ludźmi.