Fotograf na strzelance

Witam mam pytanie
Jak wygląda sprawa fotografa na strzelance ?
Jest w ogóle taka możliwość ? Jeśli tak to jakie są wymagania i zasady ?
Mój znajomy jest fotografem i chciał by się wybrać na jedną strzelanke porobić zdjęcia w boju

Okulary lub gogle ochronne i odblaskowa kamizelka.
Czasem wpada ktoś robić foty. Nigdy nikt nie miał pretensji, że fotograf zdradza czyjąś pozycję.
Ogólnie fajne foty zazwyczaj ludzie robią ze strzelanek, jak się nie skupiają na grze, tylko na robieniu zdjęć.

Fotograf dobrze jak ma konretną kamizelkę, ale jeszcze lepiej jak wogole ubierze sie w miare jasno - zielono, czerwono itp - ewentualnie cos czerwonego na glowe - czesto widac tylko glowe i kamizelka nie wystarcza.
Dobrze jest uprzedzic wszystkich na odprawie ze bedzie fotograf.
Fajnie jak fotograf nie bedzie skupiac sie tylko na fotografowaniu ludzi - ale dla zmylki od czasu do czasu strzeli pare drzewek i krzaczkow gdzie nikogo nie ma - tak zeby nie zawsze zdradzac przeciwnikowi gdzie kto jest :wink:
Ale ogolnie fotograf jest zawsze mile widziany o ile wrzuci potem fotki gdzies gdzie mozna je obejrzec.

Kiedy to praktycznie co tydzien byly foty … teraz zadkosc ;p

Jakby kiedyś któraś z grup chciała, to jestem licencjonowanym operatorem UAVO (drona), więc mogę ponagrywać trochę z powietrza. Myślę, że fajne uzupełnienie do materiału robionego z ziemi.