Zamiast mapy: Air Force Tracking

Polecam artykuł na blogu o AFT. W skrócie to aplikacja na Androida, która pokazuje położenie własne oraz innych użytkowników na mapie. Ponadto wiele ciekawych funkcji. Poczytajcie o tym na
http://www.tupalski.eu/informatyka/airsoft-force-tracking

Jest jeszcze Battletac.

Dostępny również na cywilizowane platformy, w przeciwieństwie do AFTa :stuck_out_tongue:

Albo Battlemap
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innovislabs.battlemap&pcampaignid=MKT-Other-global-all-co-prtnr-py-PartBadge-Mar2515-1

Temat powinien raczej brzmieć “Uzupełnienie mapy […]” :sunglasses:

Lub “Link dla tych, co nie wiedzą, że Google istnieje”…

Gumiś, jak zwykle się mylisz :mrgreen: :mrgreen:

Buahaha…

Głupi ja… :confused:

Każdy ma pierdofona na strzelance-skakance i chyba łatwiej graczom się tym posługiwać niż mapą. Po drugie zmienia to tryb real na fiction. Każdy giercuje w jakieś batyfildy, a tam są takie mapy. Inna sprawa, że trzeba zadbać o pierdofon, żeby się nie połamał.

Pff…

Pomysł z aplikacjami popieram-zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce.

A ile Wam wychodził ?

Stawiam Ci dużą flaszkę wyrobu spirytusowego całkiem rozsądnej jakości (a nie zwykłem sobie byle szajsem gardła obrażać!) jeśli uruchomisz takie cudo na moim, jak to ująłeś “pierdofonie”. Bo ja nie potrafię.

Czy to będzie AFT, czy Battlemap, to już detal techniczny.

Jeśli nie uruchomisz, to bądź łaskaw zamknąć buzię na tematy, na których się nie znasz.


Temat batyfilda z uprzejmości pominę. Pars pro toto, panie kolego, to klasyczny błąd logiczny.

Nie czytasz. Mivak w mechanice gry zaleca używanie AFT. Więc pogadaj sobie z nim na ten temat jak uruchomić na twem pierdofonie czy co tam masz sprzed I wojny ojczyźnianej ten AFT.
Reszty hejtu nie komentuje.

Nigdzie w tym temacie, a już szczególnie w Twoim poście nie ma wzmianki, że dotyczy to Hot Border 2 w jakimkolwiek stopniu.
Natomiast Ty osobiście uprzejmy jesteś wyrażać się w kategoriach absolutnych:

Wytłuszczenia moje, poza tym w cytacie z Ciebie nie grzebałem - jest dosłowny tak bardzo, jak tylko może być. Dlatego też podtrzymuję ofertę: uruchom toto na moim pierdofonie. Konkretna marka trunku jest jak najbardziej do ustalenia.

Jeśli bliższa Twojemu sercu jest terminologia pokerowa, to oba moje posty można zastąpić jednym słowem:

Sprawdzam.

Po pierwsze Powinieneś odnosić się do przytoczonych faktów a nie autora. Po drugie wytłumaczyłem Ci, skąd kanwa tematu. Po trzecie rzeczowym Twoim komentarzem byłoby: “A na modelu pierdofona taki a taki nie działa.
Robiłem tak a tak. Ktoś ma rozwiązanie?”
Tymczasem, wszczynasz awanturę o to, że JA nie wiem jak na twoim pierdofonie to uruchomić? Zapytaj na Forum, tak jak każdy to robi.
Jestem Moderatorem tematu i proszę T.Ch o to, aby wypowiadał się rzeczowo.

Skoro wywołałeś mnie do tablicy, to zmoderuj mój post :stuck_out_tongue:
I nie przekręcaj proszę nazwy grupy, bo znów będę się czuł w obowiązku z Tobą konwersować, a nie chcę.

Czy możesz nie pisać postów w tym temacie? ]=) dzięki

A czy Ty możesz:

  • nie obrażać już nikogo za to, że chce zrobić scenariusz,
  • nie ponizać za to, że pyta, którą lufę wybrać,
  • nie wyzywać nowych od “siuśmajtków”,
  • nie mędzić ciągle o radiu i grze zespołowej,
  • nie tworzyć kolejnego konta, żeby przyznać sobie samemu rację,
  • nie polecać innym replik, o których nie masz pojęcia, bazując na jednej opinii obcego człowieka,
  • nie sugerować więcej wykluczenia z Taktycznego wszystkich poniżej 18, nazywając ich „do niczego nieprzydatnymi”,
  • nie oszukiwać więcej w trakcie gry i przyznawać się do otrzymania trafień,
  • nie atakować innych za to, że mają avatar, który Ci się nie podoba,
  • nie przeklejać linków z wmasg, bo cośtam sobie znalazłeś,
  • nie wytykać innym marazmu, podczas gdy sam nie zgłaszasz się na wybierającego skład jednej ze stron,
  • nie wytykać innym nieprzyznawania się do trafień, skoro sam byłeś za to karany,
  • nie obrażać więcej graczy za markowy szpej, dobre repliki, młody wiek, wygląd żołnierza, itp.
  • nie udzielać się w tym publicznym miejscu pod wpływem alkoholu?

Z góry dziękuję.

W jednym natomiast jestem się w stanie z Tobą zgodzić:

Adekwatne.

Zmoderuj TO. Bardzo proszę Slayer.