Pytanie wiekowe :)

Witam czytałem sporo na temat waszych zasad i zauważyłem że na strzelanki samemu może pójść osoba minimum 15 lat za zgodą rodzica.Czy nie było by problemu gdybym ja w wieku 14 lat poszedł na rozgrywkę oczywiście za zgodą obojga rodziców???Chociaż na próbę a organizatorzy by ocenili czy mógł bym przyjść na następne spodkanie/a,jak narazie byłem na 3-4 większych strzelankach i nie było ze mną problemów lecz były to rozgrywki poza grupowe.Niestety urodziny mam w listopadzie.

Nie - narazie nie możesz przyjść na spotkanie sam. Do ukończenia 15 roku życia musisz być ze swoim opiekunem prawnym. Wiek graczy jest weryfikowany na odprawie.

Dla mnie to wydaję się to bezsensu bo te 3,5 miesiąca raczej nie wpłynie na mnie jakoś w zachowaniu,odpowiedzialności lub fizycznie a chyba o te walory wam chodzi.Ponieważ nie chcecie na strzelankach dzieci neostrady,osób nieodpowiedzialnych,nie myślących co robią które narażają się na niebezpieczeństwo lub osób które nie potrafią nic zrobić tylko stać,dostać wyjawiając swoją i paru innych osób pozycje.Naprawdę nie dało by się pójść na strzlenakę z podpisem obojga rodziców!?

Chłopaku - ogarnij się. Są zasady, których tu się przestrzega. Temat nie podlega dyskusji.

Dla sądu jak coś Ci się stanie ma różnicę 3.5 miesiąca.

Przeniesiono z innego działu, innego tematu dot. tego samego! //Piorun

Witam mam takie małe pytanko czy za zgodą obojga rodziców mógł bym uczestniczyć w strzelankach Asg?Jestem z 17 listopada 2003 roku czy to starczy aby uczestniczyć w rozgrywkach? I tak wiem przeczytałem chyba cały portal aby znać zasady,regulamin i wiem że rozgrywki są od 15 roku życia,mam nadzieję że chyba z takim wiekiem,170cm wzrostu,repliką cm 0.28,mundurem i A-testowanymi okularkami nie było by problemu aby wpuścić mnie na strzelankę.

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 15. Do rozgrywki dopuszczani są gracze, którzy ukończyli 15 rok życia posiadający zgodę od rodziców.(WZÓR)

Proszę,powiedz mi,co jest niezrozumiałego w tym fragmencie regulaminu który odpowiada na Twoje pytanie?

Pomogę jak mogę,bo widzę,że kiepsko Ci idzie czytanie,a testy gimnazjalne już niedługo :wink:

Możesz uczestniczyć w rozgrywkach mając mniej niż skończone 15 lat,ale tylko w sytuacji gdy na spotkaniu cały czas będzie twój rodzic.

Podpowiem, że jak założysz trzeci i czwarty temat to odpowiedź i tak będzie taka sama.

Już lepiej poczekaj te 3 miesiące zamiast spamować. Uwierz, że ja czekałem dłużej :v

Wybacz,zapomniałem że robiłem taki sam post.Byłem przekonany że nie pytałem o to,chociaż miałem deja vi.

Na mocy nadanych mi praw zamykam :wink:

Po pierwsze:

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 15. Do rozgrywki dopuszczani są gracze, którzy ukończyli 15 rok życia posiadający zgodę od rodziców.(WZÓR)

UKOŃCZONE 15 LAT, czyli widzimy się w listopadzie.

Po Drugie:
Jeśli twój rodzic/opiekun prawny jest z tobą na miejscu, siedzi na respie w kamizelce odblaskowej i w okularach (lub na parkingu, w zależności od miejscówki, niektóre miejscówki (warszewo) wymagają dojścia na miejsce) wtedy po okazaniu zgody pisemnej i werytyfikacji zostajesz do puszczony do rozgrywek.

OPIEKUN PRAWNY TO osoba powołana do ochrony interesów osobistych i majątkowych innej osoby, gdy ta takiej opieki potrzebuje (małoletni, osoba całkowicie ubezwłasnowolniona). Opieka została uregulowana w tytule III Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego (art. 145-177).

ODSTĘPSTW OD TYCH REGUŁ NIE PRZEWIDUJEMY!