Naszywki imienne ze spinake.pl (Seria 2)

Witam wszystkich!
Rozpoczynamy drugą serię zamówień naszywek i znaczników stron ze spinake.pl.

Cennik:

  1. Naszywka Flaga Polski (30x16): 1,50zł
  2. Naszywka Grupa Krwi (50x22): 3zł
  3. Naszywka Imienna (84x22): 4zł
  4. Naszywka Imienna (98x22, Flaga): 5zł
  5. Naszywka imienna (100x25): 5zł
  6. Naszywka imienna (100x25, okrągłe rogi): 5zł
  7. Naszywka imienna (100x25, okrągłe rogi, Flaga): 5,50zł
  8. Naszywka imienna (100x50 Pilot): 9zł (czarne tło)/9,50zł (khaki tło)
    8: Naszywka imienna (130x25): 6zł
    9: Znacznik stron: 8zł
    Przesyłka: 5zł (do podziału po równo)

Lista wzorów wraz z przykładowymi znacznikami znajduje się tutaj: http://iv.pl/images/53608072673554267582.png

Zamówienie zostanie zrealizowane po uzbieraniu się minimum 5 chętnych na realizację. Po zgłoszeniu się 5 chętnych, daję tydzień na dokonanie wpłaty, i w ciągu 2 dni składam zamówienie.
Proszę o sugerowanie się zdjęciami, gdyż niektóre opisy są nieadekwatne do naszywki, a wrzucam prosto ze strony producenta!

Zamówienia proszę składać według wzoru:

  1. nick, model, napis na 1 naszywce, wzór 1 naszywki, ilość, czy rzep? (T/N)/napis na 2 naszywce… itd
    Przykład:
  2. Iksiński, 5, IKSIŃSKI, [1A]Polski US wz.93, 1, T
    2…

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o wiadomość na priv.
Zaczynamy!

  1. Szawcio,4,SZAWCIO,(wzór taki jak na modelu czarne litery na białym tle plus flaga jeśli można),1,N
    / dwie naszywki flaga polski[model 1]


    PS:Zamówiłbym bym chętnie też znaczniki stron tyle że mój mundur(bluza, spodnie flectarn) nie posiada materiału pod rzepy, a przyszywać i odpruwać co strzelanke chyba nie ma co…

Kolego znacznik dostajesz z lewą stroną rzepu który przyszywasz na mundur więc nie będzie problemu, możesz wtedy swobodnie odklejać i przyklejać znacznik.

Można też doszyc gumkę i wtedy nie jest potrzebny rzep :slight_smile:

Ok, dzięki nie znam się za bardzo dlatego zapytałem :wink:

Poprawione:

  1. Szawcio,4,SZAWCIO,(wzór taki jak na modelu czarne litery na białym tle plus flaga jeśli można),1,N
    / dwie naszywki flaga polski[model 1] T
    /dwa znaczniki,T

Aha! Można zamawiać naszywkę z własnym projektem do kolesia ze spinake. On to wyceni i da odpowiedź :slight_smile:

  1. Szawcio,4,SZAWCIO,(wzór taki jak na modelu czarne litery na białym tle plus flaga jeśli można),1,N
    / dwie naszywki flaga polski[model 1] T
    /dwa znaczniki,T

  2. SOVI3T, Jeden znacznik stron, T

3…

  1. Szawcio,4,SZAWCIO,(wzór taki jak na modelu czarne litery na białym tle plus flaga jeśli można),1,N
    / dwie naszywki flaga polski[model 1] T
    /dwa znaczniki,T

  2. SOVI3T, Jeden znacznik stron, T

  3. Mitrux, imienna z flagą(MITRUX,[1A]Polski US wz.93, 1, T) Jeden znacznik stron,T

Na prośbę większości zamawiających, zamykam tą serię zamówień. Numer konta i kwotę wysyłam na priv.

Przelew przyszedł od Szawcia i Sovieta
Oczekuję na przelew od Mitruxa.
Jeżeli będzie jakiś nadmiar pieniędzy (za przesyłkę, czy znowu jakieś promocje wlecą) to odeślę spowrotem :slight_smile:

ok.
Mitrux wykonał przelew, zatem jutro wykonuję zamówienia i wpłatę. Po zapłacie napiszę także, kto i ile dostanie zwrotu nadpłaconych pieniędzy.
Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, naszywki będą na Piątek, ale wiadomo jak to jest z Pocztą Polską :slight_smile:
Pozdrawiam!

Zamówienie poszło (sorry że tak późno, ale myślałem że w Pobierowie mają Wi-Fi). Czekam na potwierdzenie cen znaczników stron, i leci przelew. Będę na bieżąco już informował :slight_smile:

Przelew poszedł, powinny być w przeciągu 5 dni roboczych :slight_smile:

Naszywki właśnie zostały wysłane. Będę w Szczecinie jakoś 4.08, za tydzień od Poniedziałku będzie można się ze mną umawiać i odbierać, albo poczekać do strzelanki. Dla niecierpliwych, podaję numer przesyłki, żebyście mogli sobie ją śledzić:

Pozdro! :slight_smile:

Ok, naszywki są w Szczecinie, ale ktoś mi podjebał Awizo ze skrzynki. Jutro idę coś wykombinować :slight_smile:

Naszywki są już u mnie, można się ze mną indywidualnie umawiać na odbiór, albo poczekać do strzelankę. Zdjęcie naszywek tutaj

Cały czas naszywek nie odebrał Mitrux i Wiśnia. Proszę o odebranie ich, a najlepiej na umówienie się ze mną na priv odnośnie terminu przekazania :smiley: