Dzisiaj jest 19 września 2018, 2:19

Czerwony znacznik stron

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Zegarek

Czerwony znacznik stron

Post27 lutego 2015, 17:09

Witam, ostatnio znalazłem czerwoną taśmę rzepową szer. 50mm, która może idealnie nadać się na znacznik drużyny zamiast zwykłej taśmy. Metr takiej taśmy kosztuje 3zł, a po obcięciu ich tak aby pasowały na rzep (10 cm odcinki) koszt jest naprawdę znikomy. Po szybkim przeliczeniu koszt zestawu czerwonych znaczników (2 szt) wychodzi niecałe 2 zł. Rzep będzie miał tylko stronę z haczykami.

Zamówienie zostanie zrealizowane po uzbieraniu się minimum 5 chętnych. Pieniądze można przekazać mi na strzelance albo na knto (numer konta będę wysyłał na priwa). Zamówienie będę składać w poniedziałek po uzbieraniu się min 5 chętnych którzy dokonają wpłaty.

Zamówienia proszę składać według wzoru
1. (ksywa) - (ilość) zestawów [jeden zestaw to dwa znaczniki]
2.

Przykład:
1. Zegarek - 1 zestaw
2. ...

Oto zdjęcie
Obrazek
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o wiadomość na priv.
Brotherhood of the Irish Whiskey
Awatar użytkownika

Kojot

Re: Czerwony znacznik stron

Post27 lutego 2015, 17:13

Czerwony kolor jest przeznaczy tylko i wyłącznie do oznaczania trupów ;)
Awatar użytkownika

Zegarek

Post27 lutego 2015, 17:19

Tylko że tutaj chodzi o znacznik na ramię, bo o ile pamiętam połowa była klejona czerwoną taśmą klejącą. A jest też opcja niebieskiej taśmy Obrazek
Awatar użytkownika

Kojot

Post27 lutego 2015, 17:29

Wiem że na ramię, ale czasami dochodzi do różnych spięć bo komuś wystaje z kieszeni kawałek czerwonej szmaty :D Wszyscy myślą, że taki delikwent nie żyje, a on strzela jak gdyby nigdy nic. Czerwona taśma na ramieniu wprowadzi spore zamieszanie.

Niebieski też nie jest dobrym pomysłem, bo będzie płacz, że ktoś kupił multicama do maskowania a niebieski znacznik go zdradza :lol: Ja bym zostawił tak jak jest ;)

EDIT:

Zegarek pisze:Tylko że tutaj chodzi o znacznik na ramię, bo o ile pamiętam połowa była klejona czerwoną taśmą klejącą.

Czekaj czekaj, Ty chyba mówisz o jakimś scenariuszu? Bo na zwykłych niedzielnych strzelankach obowiązuje znacznik żółto-czarny.
Awatar użytkownika

Zegarek

Post27 lutego 2015, 17:37

Tak a druga drużyna klei się na czerwono to i zdjęcie z dobrej :) Obrazek
Awatar użytkownika

Piorun975

Post27 lutego 2015, 17:40

Niebieski jest także wykorzystywany przed adminów jako znacznik sędziego. Ustaliliśmy już dawno że kolory znaczników czarno-żółty lub biało-czerwony i tego się trzymamy. A jak już się czepiamy, to jest pomarańczowa taśma.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

Wookiee

Post27 lutego 2015, 18:10

Eh, ostatnio była dyskusja o tych znacznikach... (nie mogę znaleźć na forum)
Zostaliśmy przy: jedne stronie oznaczonej, druga bez znaczników; chyba, że organizator zdecyduje inaczej/posiada taśmę, którą da żeby oznaczyć drużynę przeciwną. Nie wymagamy posiadania znaczników w dwóch różnych kolorach, nie wszyscy nawet mają żółto/czarne ;)
Ale propsy za zdjęcie ze mną :D
+ to co inni napisali, czerwony=oznaczenie trupa (ja osobiście nie strzelam do nikogo kto ma coś czerwonego w łapie/na sobie), niebieski=kolor dla sędziego; i jak Piorun napisał - to była pomarańczowa taśma
Awatar użytkownika

Zegarek

Post27 lutego 2015, 19:09

A no to można w sumie zamknąć temat.

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Zamówienia grupowe