Naszywki imienne ze spinake.pl (Seria 3)

Witam wszystkich!
Rozpoczynamy trzecią serię zamówień naszywek i znaczników stron ze spinake.pl.

Cennik:

  1. Naszywka Flaga Polski (30x16): 1,50zł
  2. Naszywka Grupa Krwi (50x22): 3zł
  3. Naszywka Imienna (84x22): 4zł
  4. Naszywka Imienna (98x22, Flaga): 5zł
  5. Naszywka imienna (100x25): 5zł
  6. Naszywka imienna (100x25, okrągłe rogi): 5zł
  7. Naszywka imienna (100x25, okrągłe rogi, Flaga): 5,50zł
  8. Naszywka imienna (100x50 Pilot): 9zł (czarne tło)/9,50zł (khaki tło)
    8: Naszywka imienna (130x25): 6zł
    9: Znacznik stron: 8zł
    Przesyłka: 5zł (do podziału po równo)

Lista wzorów wraz z przykładowymi znacznikami znajduje się tutaj

Zamówienie zostanie zrealizowane po uzbieraniu się minimum 5 chętnych na realizację. Po zgłoszeniu się 5 chętnych, daję tydzień na dokonanie wpłaty, i w ciągu 3 dni składam zamówienie.

Proszę o sugerowanie się zdjęciami, gdyż niektóre opisy są nieadekwatne do naszywki, a wrzucam prosto ze strony producenta!

Zamówienia proszę składać według wzoru:

  1. nick, model, napis na 1 naszywce, wzór 1 naszywki, ilość, czy rzep? (T/N)/napis na 2 naszywce… itd

Przykład:

  1. Iksiński, 5, IKSIŃSKI, [1A]Polski US wz.93, 1, T
    2…

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o wiadomość na priv.
Zaczynamy!

  1. KM, 5, KM, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T
  1. KM, 5, KM, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T
    2.Qbik: 3, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 3, T/ 8, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 2, T/ 9, Znacznik stron x2, T/ 1, Naszywka Flaga Polski x2, T
  1. KM, 5, KM, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T
    2.Qbik: 3, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 3, T/ 8, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 2, T/ 9, Znacznik stron x2, T/ 1, Naszywka Flaga Polski x2, T
    3.Ozi, 3 ,Ozi, [21A], x1 ,Rzep, 9,Znacznik stron x2 Rzep, 1,Naszywka Polski, x2 Rzep.
  1. Koszyk, 5, Koszyk, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T
  1. KM, 5, KM, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T

2.Qbik: 3, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 3, T/ 8, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 2, T/ 9, Znacznik stron x2, T/ 1, Naszywka Flaga Polski x2, T

3.Ozi, 3 ,Ozi, [21A], x1 ,Rzep, 9,Znacznik stron x2 Rzep, 1,Naszywka Polski, x2 Rzep.

  1. Koszyk, 5, Koszyk, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T

  2. Mowgli, 5, Mowgli [28A] coyote brown, litery czarne, ramka czarna, 1, T / 9, Znacznik Stron, 1, T / 1, Flaga Polski, 2, T

Jest 5 osób. Czekam jeszcze 3 dni na ewentualnych spóźnialskich, i lecimy z zamówieniami :slight_smile:

  1. KM, 5, KM, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T

2.Qbik: 3, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 3, T/ 8, QBIK , [21A]piaskowy, litery khaki, ramka khaki, 2, T/ 9, Znacznik stron x2, T/ 1, Naszywka Flaga Polski x2, T

3.Ozi, 3 ,Ozi, [21A], x1 ,Rzep, 9,Znacznik stron x2 Rzep, 1,Naszywka Polski, x2 Rzep.

  1. Koszyk, 5, Koszyk, [27A]oliv litery/ramka czarne, 1, T

  2. Mowgli, 5, Mowgli [28A] coyote brown, litery czarne, ramka czarna, 1, T / 9, Znacznik Stron, 1, T / 1, Flaga Polski, 2, T

  3. Vin, 5, Vin [27A] oliv litery czarne, ramka czarna, 1, T / 9, Znacznik Stron, 1, T

Trzecia seria zakończona.
Każdy zamawiający otrzymał ode mnie prywatną wiadomość z numerem konta i zapisanym zamówieniem w celu weryfikacji ewentualnych błędów lub zmian. Na przelewy czekam 7 dni (do 3.09), jeżeli będą jakieś promocje, to oczywiście nadmiar pieniędzy zwrócę. Zwrócę także nadmiar kasy za przesyłkę, jeśli takowa będzie (na razie będzie to 17 groszy).

Przelew przyszedł od KMa

Przelewy mam od KMa, Chomika i VINa.
Nie mam jeszcze od Oziego, Qbika i Koszyka

Moge dac jutro na strzelance?

Jak mnie nie było… Jeżeli nie możesz dokonać przelewu z jakiejś tam przyczyny, napisz mi na priv, to się jakoś na mieście zgadamy :slight_smile:

Przelewy mam od: KM, Chomik, VIN i Koszyk.
Nie dostałem jeszcze od Oziego i Qbika.

Jutro chcę robić zamówienia, więc zepnijcie się i wyślijcie mi szmal…

Przelewy mam od: KM, Chomik, VIN, Koszyk, Qbik13.
Nie dostałem jeszcze od Oziego.

Ozi leci w… nie powiem co i nie wpłacił, więc zamówienie robię w niedzielę.
W ramach przeprosin za niego, przesyłkę biorę kurierem, i sam pokrywam jej koszt.
Naszywki powinny być na Call to Arms :slight_smile:

Zamówienie poszło, jutro rano robię przelew. Mam nadzieję, ze się wyrobią do Call to Arms :slight_smile:
Ozi1 - jeżeli wysłałeś kasę, to automatycznie Cię dodaję do serii 4. Jeżeli nie, trudno. Za długo czekałem

Przelew dotarł, w Środę będzie wysyłka kurerem, dostanę na 90% w Czwartek, a najpóźniej na 100% w Piątek :slight_smile:

Jako że Ozi olał sprawę, nie ma co oddawać z przesyłki. Za to na naszywki 100x50 było 50gr zniżki, każdy kto zamawiał, dostanie przelew zwrotny :slight_smile:

Naszywki dzisiaj wychodzą, na 90% będą jutro (Kurier DPD)

Naszywki dzisiaj przyszły. Qbik dostał 2 naszywki nadmiaru, chyba się koleś walnął w obliczeniach. Napisałem do niego, jak będzie chciał ich zwrotu, odeślę mu. Jeżeli nie, Qbik ma 2 naszywki gratis :slight_smile:
Tak czy siak, na CTA Qbik dostanie to, co zamawiał, gratisy dostanie po decyzji 4_mozy :slight_smile:

Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, dajcie mi znać, ja zweryfikuję z zamówieniem, i jeżeli wina będzie leżała po stronie spinake, oddam na reklamację.

Do odbioru od jutra na Call To Arms