Trening nawigacyjno-kondycyjny 05.11.2016 (sobota)

[edit: 02.11.2016]

W dniu 05.11.2016 (sobota) odbędzie się trening, na który zapraszamy grupy 3-6 osobowe. Trening ma na celu przećwiczenie umiejętności nawigacyjnych na nowym terenie oraz zmierzenie się z trasą ok 20 km bez replik. Po drodze przewidziany jest punkt kontrolny, gdzie będzie można chwilę odpocząć lub zawrócić w przypadku niedyspozycji. W miejscu docelowym przewidziana jest wspólna integracja przy ognisku, nad wodą. Chętni mogą zostać na nockę.
Ekipy zostaną wyposażone w radia RF-10. Awaryjna komunikacja przez PMR lub GSM.

W zależności od ilości ekip przewidujemy różne scenariusze i punkty orientacyjne do zaliczenia.

Miejsce zbiórki: Północny brzeg jeziorka na Bartoszewie (https://goo.gl/maps/6DpsCQ279nw)

Założenia (EDYTOWANO):

Wymagania (EDYTOWANO):

  • odzież dostosowana do panujących warunków pogodowych
  • źródła światła
  • naładowane telefony komórkowe
  • oporządzenie (opcjonalnie)
  • prowiant na ognisko

Zbiórkę przewidujemy do godz. 09:00 (zmiana). Krótka odprawa na miejscu, rozdanie map (wydrukowane będą czarno-białe) i w teren. Do miejsca docelowego przewiduję dotarcie przed zmrokiem. Planujemy zostawienie jednego lub kilku aut blisko miejsca docelowego, aby możliwy był powrót po auta przez kierowców po ognisku.

W związku z tym, że po ognisku nie planujemy już kontaktów ogniowych między ekipami, dopuszczamy wzięcie ze sobą jakichś %% napojów - oczywiście na własną odpowiedzialność i z rozsądkiem.

Osoby niezrzeszone proponuję zgłaszać się w tutaj. Organizacja zespołów pozostaje w gestii samych uczestników.
Ekipy prosimy zgłaszać w postach. Nie jest konieczne podawanie ilości osób teraz.

UWAGA: Trening odbędzie się niezależnie od ilości zgłoszonych ekip. Pomysł wyewoluował z założeń treningu ekip B.R.o.S. oraz t.Ch.

UWAGA NR 2: Z naszej strony zapewniamy tylko i wyłącznie wydrukowane mapy formatu A4, czarno-białe, w koszulkach.

Zapraszamy :wink:

t.Ch bedzie :slight_smile:

gdzie tu można kliknąć “Lubię to”? :mrgreen:

Co za głupi termin :wink: - tego weekendu nie ma mnie w Szczecinie :cry: :cry: :cry:

Ojej :sunglasses:

Ojej x2!
Mnie też nie będzie w tym terminie :frowning:

także mnie nie ma w tym terminie :frowning: ale pomysł super ! :slight_smile:

Skończcie z tym lamentem kogo nie będzie :stuck_out_tongue: :wink:

Interesuje nas kto się przyjdzie :slight_smile:

Daj się chociaż wyryczeć, szczęściarzu :wink:

Uwaga - zbiórkę przesuwamy na godz. 09:00. O 09:30 chcemy już wyruszyć w teren.

Podoba mi się teren i chętnie wezmę udział. Możecie przydzielić mnie do jakiejś grupy. Chciałbym wcześniej wiedzieć z kim idę oraz jaką funkcję mogę pełnić w zespole.

Przygotuj sobie w plecaku miejsce na radio RF-10. Zostaniesz przydzielony do jednej z grup.

Również się pojawię.

Wybaczcie, nie będzie mnie. Wyjeżdżam dziś na pogrzeb.

Dziękuję wszystkim obecnym za przybycie i zaangażowanie. Podstawowe założenia treningu wykonane. Prześliśmy łącznie niecałe 20 km w dobrym czasie.

Do zobaczenia następnym razem.

Zaplanowany program treningu był ciekawy i urozmaicony. Pogoda dopisała, uczestnicy także. Słowem: to był bardzo udany dzień. Dlatego namawiam Was do wzięcia udziału w następnej eskapadzie.
Dzięki Gumiś i całej grupie.