18 czerwca 2016 milsim 12h

Zasady:

Czas gry: 10-22

Teren: Puszcza Bukowa

Limit mocowy replik:

CQB do 350 fps
Las do 450 fps
Snajpy do 600 fps

Limit kulek:
-500 kulek karabin
-1000 kulek karabin maszynowy
-250 kulek snajpa
-50 kulek boczniak

Będzie możliwość jednorazowego pełnego doładowania(wzywacie zaopatrzenie poprzez TOC). Doładowanie jest jednorazowe! Jeśli ktoś w momencie doładowania będzie miał pełnych 5/10 magazynków to doładowuje tylko 5 pustych. Nie ma możliwości doładowania się później.

Procedura:
Aby wykonać doładowanie kontakujecie się z TOC,nadajecie,że chcecie amunicje,sztab potwierdza,czekacie 30min i dopiero wtedy się doładowujecie.

Zasady ran:
CCS4 czyli mechanika milsim ~ Blog - Podręcznik Taktyki ASG (karty do przygotowania przez graczy!)

Będzie możliwość wykonania ewakuacji rannych/zabitych.
Procedura:
Kontaktujecie się z TOCiem,nadajecie komunikat(9line) bez podawania kordów,czekacie 30min i macie respa.

Zgłoszenie:

Na PW do mnie. Tylko grupy zorganizowane(nie muszą być ekipy- niezrzeszone osoby które w dniu scenariusza będą działały razem też jest). Minimalnie 4 osoby,maksymalnie 10. W zgłoszeniu podajecie ilość osób, kto jest dowódcą i kto RTO(radiooperator).

Potwierdzeniem uczestnictwa jest przelanie na podane konto 10zł/osoba które oddam w dniu imprezy.


Szczegóły rozgrywki będą podawał dowódcom na PW lub maila.

Warunek konieczny: minimum 18 lat!

Dobrze by bylo aby chetne ekipy zglosily sie jak najwczesniej. Im dluzej bedziecie zwlekali tym pozniej dostaniecie rozkazy i tym mniej czasu bedziecie mieli na ich ogarniecie.

B.R.o.S. się zgłasza. Ilość osób - unknown.

Oczywiście wiesz jaki jest warunek naszego uczestnictwa? :smiley: Wiesz, wiesz…

Yep :wink:

Zapewnie,ze bedziecie rzygali swoim autem :stuck_out_tongue:

Dla zainteresowanych niezrzeszonych info: Mizo montuje ekipe na impreze wiec walcie do niego :slight_smile:

Zgłoszenia przyjmuje do 12 czerwca. Później nie ma opcji by się zapisać.

limit las do 450 fps , mam 515 czyli co wogole nie moge tej repliki uzywac czy tylko na semi ;] ?

Jestem prawie pewien, że tym wypadku chodzi o zakaz strzelania seriami przy prędkości wylotowej powyżej 450fps :wink:

Zresztą c’mon. Kto wali seriami na milsimie gdy masz 500 kulek.

A jaka to replika? Karabin wyborowy z fizycznym brakiem możliwości strzelania seriami?

Mizo - damy Ci jakąś replikę. To najmniejszy problem. Ich mamy pod dostatkiem.

sorki jakos opuscilem ten temat , moja replika to specna arms sa-b02 510 fps z molizwoscia strzelania ogniem pojedynczym :>

Tak jak Ci Gumis pisał - pożyczą Ci coś, co mieści się w limitach scenariusza.
Tylko sugerował bym się BRoS’om przypomnieć.

zmienie sprezyne dzis na 350 fps i bedzie git

Miodzio :slight_smile:

I nie bój nic - ja też będę miał replikę z normą CQB :stuck_out_tongue:

Elo

Wiem ze troche pozno ^^ ale watpilem w kurierke z USA.

Jest jeszcze opcja dolaczenia “na krzywy ryj” ?
(oplate najwyzej odpale przed rozpoczeciem na miejscu)

Jasne że jest od nas kogoś nie będzie więc :wink:

Chciałbym podziękować Wszystkim za przybycie. Fajnie,że stawiło się tyle osób, w tym kilka zupełnie nowych mi twarzy :wink:

Pogoda dopisała-było ciepło,było parno i padał deszcz,brakowało tylko śniegu :smiley:

Mam nadzieje,że impreza zainteresowała Was tematem milsimów. Tutaj co prawda nie było jakiś skomplikowanych zadań itd,ale nie taki był przecież cel tego spotkania.

Szkoda,że nie pograliśmy 12h,ale nic-innym razem się uda. To pewnie wina tych mrówek-pełno ich w lesie :stuck_out_tongue:

My również dziękujemy. Nasze foty: Dropbox - File Deleted