30.01.2016 - Trening CQB

Co ty na to ?

  • Będę
  • Nie będę
0 głosujących

Witam!
SWAR Szczecin w końcu postanowił zorganizować trening dla całego forum TaktycznySzczecin.pl! Różnica będzie taka, że tym razem planujemy przeprowadzić trening samodzielnie, ale jeżeli do 28.01.2016 jakaś grupa z Taktycznego lub ktokolwiek z forumowiczów zechce zaangażować się we współorganizację, to zapraszamy!

Miejsce: Wiskord
Godzina: 10:00 (start jak wszyscy zadeklarowani się pojawią, najpóźniej o 10:15)
Data zakończenia treningu: ~15:00

Wstępnie planujemy przeprowadzić trening z taktyki CQB w zakresie:

  • cornering
  • poruszanie się po korytarzach
  • czyszczenie pokoju powolne i dynamiczne po użyciu granatu
  • schody
  • drabinkę i wejście przez niskie okna z pomocą kolegi z drużyny

Oczywiście jeżeli będzie zapotrzebowanie na inny temat, proszę o informację - zakres zawsze można zmienić :wink:

Jeżeli będziemy sami organizować, przedstawimy Wam to, czego się nauczyliśmy. Jeżeli ktoś będzie chciał zaprezentować własną taktykę, to będzie również taka możliwość (pokazujemy nasze rozwiązanie, potem ktoś inny pokazuje swoje rozwiązanie itd - warunkiem jest zgłoszenie tego faktu do 29.01.2016, żebyśmy mogli odpowiednio terminarz dobrać). Planuję tym razem dynamiczny trening, mało przerw, więc warto mieć przy sobie camelbacka/butelkę z wodą.

Standardowo, osoby niepełnoletnie będą musiały mieć pozwolenie od rodziców (wystarczy wydrukować pozwolenie ze strzelanki z datą treningu). Osoby poniżej 15 lat będą musiały być w obecności rodzica (ewentualne problemy w stylu ,chcę być ale rodzic musi być w pracy" będziemy rozwiązywać indywidualnie na priv).

Trening się odbędzie, nieważne ile osób będzie :slight_smile:

Pewnie głupie pytanie, ale nigdy na treningu nie byłem. Będziemy do siebie strzelać? Jak tak to muszę zmienić sprężynę.

Nie, nie bierz batki i kulek. Wszystko jest na sucho ale polecamy posiadanie okularów/gogli .

Ja odpadam, srednio sie czuje :confused:

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy się pojawili. Atmosfera była super, wszyscy dawali z siebie wszystko… no i frekwencja wyższa niż się spodziewałem! Wkrótce będzie informacja o kolejnym treningu :smiley: