10.10.2015 - trening ASG i AT

Zamieszczone za pozwoleniem Spoona!

Wraz ze Spoonem i Toobim organizujemy wspólny trening, na który chcielibyśmy zaprosić całą społeczność Taktycznego Szczecina. Myślę, że zarówno nowym graczom, starszym graczom chcącym poćwiczyć sobie ,na sucho’’ jak i osobom zainteresowanym samoobroną/pierwszą pomocą/działaniami AT przyda się nas odwiedzić.

Trening będzie się odbywał na Wiskordzie, plan treningu dostępny jest pod spodem. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zabranie ze sobą sprzętu wykorzystywanego w rozgrywkach ASG oraz (jeżeli ktoś jest zainteresowany pierwszą pomocą) o wyposażenie się w 3 gazy i zwykły bandaż. Jeżeli ktoś chce być od początku do końca, zalecane jest wzięcie ze sobą jedzenia lub pieniędzy (będzie możliwość zamówienia pizzy :smiley:)

Zaznaczam, że jeśli kogoś interesuje tylko dana część treningu, można się pojawić tylko na niej - nie trzeba być na całości.

Bardzo mi przykro ale nie ma mnie w Szczecinie w sobotę. Ale Panowie (Panie) obecność obowiązkowa.
Jeśli będzie niska frekwencja to miejscówki CQB zostaną wywalone na miesiąc z głosowania. Dlaczego? A to dla tego że nie potraficie się zachować w pomieszczeniach. Tylu chętnych na Wiskord a większość nie zna podstaw!!!

Z całym szacunkiem, ale wrzucając informacje 2 dni przed treningiem nie oczekujcie nie wiadomo jakiej frekwencji, ludzie też chcą mieć dzień wolny, gdy niedziela jest zajęta na scenariusz :wink:

No super, świetna postawa ze strony Administracji - “przyjdź na szkolenie bo inaczej w ryj”. Potraktuję to jako żart, bo nie posądzam TS o teksty rodem z państwa policyjnego.

Dokładnie. Włodek - kibicuję SWAR-owi bo widać że jesteście niezłomni i realizujecie swoje pasje. Sam chętnie pojawiłbym się na treningu choćby dla samego towarzystwa a i pewnie dużo bym się nauczył. Ale tak jak napisał Wookie - wrzucacie info o treningu dopiero teraz? Ja niestety sobotę mam już zajętą, przez co nie dam rady się pojawić, a szkoda, bo i film bym z tego treningu chętnie zrobił. Rozumiem, że sami możecie być zaskoczeni terminem, jednak… Jakiś czas powinien być nam dany na zaplanowanie swoich aktywności, byśmy mogli się pojawić.

Zdajemy sobie z tego sprawę że tylko 2 dni zostały. Trening odbędzie się mimo wszystko niezależnie od pogody i ilości osób.

Postaramy się też zorganizować go jeszcze raz :wink:

Wiemy, że niewiele czasu zostało. Po prostu pomyśleliśmy, że skoro jest scenariusz na Dobrej (m. in. CQB), to warto by było dodatkowo sprawić, żeby nowicjusze idący na scenariusz zapoznali się z CQB oraz żeby starsi wyjadacze poćwiczyli trochę i żeby (miejmy nadzieję) nie było że kolejna rozgrywka CQB = kolejne kampienie pół dnia przez część ludzi :slight_smile:

Ale spokojnie, jeśli będziemy mieć informacje, że ludzie chętnie by byli gdyby było info wcześniej - trening zostanie jeszcze raz zorganizowany z wyprzedzeniem odpowiednio dłuższym :slight_smile:

Od dłuższego czasu można zaobserwować taką postawę u niektórych administratorów. A miało być tak pięknie. :slight_smile:

Pojawiłbym się, ale niestety mam już plany na sobotę ;/

1.Brać kulki? Czy tylko trening na sucho?
2.Jakaś zgoda jest potrzebna?

  1. Kulek nie potrzeba, trenujemy na sucho
  2. Jako że daliśmy mało czasu, to tym razem zaryzykujemy i zgoda nie będzie potrzebna. Potrzebny będzie numer telefonu do rodzica (w razie czego) i jakaś legitka szkolna do sprawdzenia, czy nie ma ktoś poniżej 15 lat.
    Jeżeli ktoś ma poniżej 15 lat, rodzic nadal musi być cały czas na miejscu.

Pojawię się z kolegą który jest kompletnie zielony w asg :smiley:

Trochę popuścić poślady :wink:

Liczę tylko na to że z 743 zarejestrowanych użytkowników przynajmniej 10 osób przyjdzie. A nie tak jak ostatnio 4 !!! Mimo tego że ogłoszenie wisiało długo.

Dziękuję wszystkim przybyłym za czas i chęci.

Dziękuje Toobiemu za trening samoobrony i Spoonowi za wskazówki dot. CQB w ASG.

Co do tych co nie byli, Postaramy się na następny raz zapowiedzieć dużo wcześniej.

Ja również dziękuję wszystkim, którzy się pojawili. Nie spodziewałem się tak pozytywnego odzewu oraz ilości ludzi (podczas samoobrony było nas około 13 osób). Na pewno zorganizujemy podobny trening jeszcze raz :slight_smile: