Wielgowo

Dzisiaj jechałem obok miejscówki wielgowo i natrafiłem na miłych Panów paintball’owców :smiley:
Nie wiem czy administracja taktycznego wie, ale popytałem co i jak i dostałem informację, że oni dzierżawią ten teren i nie mają problemu z tym żebyśmy się tam strzelali (my=airsoft’owcy), jednak wcześniej trzeba zawiadomić, że tam, żeby nie było sytuacji, że oni tam są i my idziemy zająć im miejscówkę. No i dodatkowo, żebyśmy dbali, nie śmiecili itp itd ale to podstawy :slight_smile:

Generalnie miejscówka wielgowo praktycznie nigdy nie wygrywa w ankiecie, ale warto na przyszłość wiedzieć o takim czymś, bo może cudem wypadnie kiedyś na wielgowo :smiley:

Kontakt do tej grupy na ich stronie: www.dragonevent.pl

Jeśli informacja jest znana już na forum i administracji to wybaczcie za spam :slight_smile:

Spoko, wiemy o tym jedynie od 1,5 roku :slight_smile:

No chyba, że :smiley: to tak dla przypomnienia napisałem haha :smiley:

Bardzo dobrze że piszecie tego typu informacje pomaga to funkcjonować naszej społeczności.

Jak z nim rozmawiałem to właśnie podkreślił to, żeby nie śmiecić na terenie lasu.

Jeździłem teraz po większości naszych miejscówek, które są w ankiecie i ogólnie są zaśmiecone różnymi butelkami, plastikami i różnymi śmieciami, jednak nie ma tam żadnych paczek po kulkach czy innych rzeczach ‘airsoftowców’ (jedynie na wiskordzie w miejscu zbiórki były jakieś paczki i części CM022);
jedyne co da się zauważyć to porozrzucane w jednym miejscu, tam gdzie jest zbiórka na każdej miejscówce :slight_smile:

I takie zachownie powinno się tępić :confused:

I jest może schodzimy na mały offtop ale pragnę prosić was byście pilnowali siebie i kolegów jeżeli delikwent nie reaguje proszę podejść do administracji :slight_smile: