Propozycje

Tutaj możecie składać propozycje dotyczące forum. Jeżeli macie jakieś pomysły prośby czy wymagania śmiało piszcie.

Moja propozycja - chat dla zalogowanych użytkowników. Nie wiem z jakimi kosztami wiąże się podobne ustrojstwo, jednak myślę, że warto założyć go na forum. Posty ludzie piszą gdy czegoś chcą, chat z kolei sprawia że użytkownicy lubią sobie pogadać. Dzięki temu forum żyje cały czas.

Spokojnie chat będzie. Do soboty powinien działać.

Propozycja: Profil na facebook, który będzie żył(np.Najfajniejsze fotki,Powiadomienia o jakiś scenariuszach itp.).

  • Podobał mi się motyw z niedawno dodanymi postami i wyświetlaniem czasu w stylu “5 min temu”, “Mniej niż minutę temu”
  • Ikonka strony, mogę tu zaproponować wzorek z naszywki. Chodzi mi o miejsce pokazane na obrazku ==> KLIK
  • Klikanie w linki, odnośniki otwiera je w nowej karcie/nowym oknie
  • Usunąć na górze guzik “Strona główna” i zrobić odnośnik do tej strony na obrazku z napisem TAKTYCZNYSZCZECIN.PL

-Archiwum czatu
-Zmienić tytuł czatu po prostu na “Czat”, bo obecna nazwa strasznie kłuje w oczy

Witam Wszystkich

Mam pytanie czy w dziale dojazd na strzelanki zostaną dodane jakieś wskazówki i mapki dojazdu ? :smiley:

Dodać do ankiety nicki osób żeby było wiadomo kto głosuje.

Jakoś bardziej oznakować że dostałeś wiadomość prywatną np w czasie zalogowania na środku ekranu by ci wywaliło “dostałeś prywatną wiadomość”

A do ciebie ktoś pisze?
To pytanie do KMK czy da się ogarnąć to u nas.

Odpowiem za Krzysia: Tak.

to jedziemy z koksem :slight_smile:

System “Dziękowania” czyli jeżeli ktoś napisze posta/przydatny temat i klikniesz “Dzięki!” to on dostaje “Thanksa” i można zrobić ala ranking tego, kto jest pomocny na forum, lub cos podobnego z “Lubie to!” :slight_smile:

@mickey
Uważam, że to nie jest potrzebne. Odwdzięczyć to się możesz flaszką w realu, a nie klikając thanksy. Z resztą to nie facebook, tutaj jesteśmy powaznymi (no powiedzmy…) ludźmi, i takie pierdółki nie są potrzebne wg mnie :slight_smile:

Klikasz: Twoje Konto → Ustawienia Witryny → Format wyświetlania daty → Niecała minutę temu / “Aktualna data” :smiley:

Myśleliście o dodaniu mapy operatorów , tj taka mapka ze znacznikami kto skąd jest ,nawet mniej więcej , ułatwia dogadywanie się co zabrania kogoś po drodze , albo zabrania się razem na strzelankę , mamy taką w 1stCav-ie , co prawda ekipa z całej Polski , ale co rok pomaga nam dotrzeć na miejsce .

no patron to by bylo dobre fajnie by bylo wiedziec kto gdzie skad jedzie itp…

Myślę, że idealnym pomysłem byłoby zrobienie listy, który gracz jest z jakiej dzielnicy (np. podział na Centrum, Śródmieście, Pogodno, Zawadzkiego, Bukowe, Warszewo i tak dalej…), i wtedy będzie wiadomo do kogo można się będzie zgłosić. Można ewentualnie zaznaczyć, kto ma samochód i ile osób prawdopodobnie może zabrać :slight_smile:

Jeżeli ktoś chce podwózki, to kontaktuje się z kimś mobilnym przez telefon, czy też pisze na forum, że potrzebuje podwózki, skąd itd… Tyle w temacie moim zdaniem.

Na takiej mapie (w przypadku 1stCav) jak najedziesz na znacznik gracza to masz coś w stylu google maps - chmurka na której znajduje się ksywka , adres (nie koniecznie kompletny) i nr tel , nie wszyscy się znają , dochodzą nowi gracze i odchodzą starzy więc wydaje mi się że słuszność takiej mapki jest jak najbardziej uzasadniona , ale to już administracja niech się określi.