Dzisiaj jest 12 grudnia 2018, 17:40

Nowy Limit fps

Błędy, nowości, problemy
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Errhile

Re: Nowy Limit fps

Post15 listopada 2018, 12:55

No, to nowy przychodzący na strzelankę dowie się na dzień dobry, że nie zagra w ogóle, bo jego replika przekracza limit mocowy: z replik karabinów poniżej 450zł na Krakmanie znalazłem tylko stareńkiego JG608, który nie miał więcej niż 350fps...
Awatar użytkownika

Groszq

Post15 listopada 2018, 19:03

Niestety ze względu na fakt, że większość obecnie sprzedawanych replik na polskim, ja i zagranicznym rynku przekracza 350fps jestem przeciwny tego typu ograniczeniom. Oczywiście jest to moim malutkim marzeniem, żeby każdy z nas miał niską prędkość wylotową kulki, ale na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe.

Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby poczekać na zakończenie okresu adaptacyjnego nowych limitów ustalonych przez administrację. Dopiero wtedy można pomyśleć o zmianie. Nic na raz i na siłę.

@Montes - prędkość wylotowa nie ma nic wspólnego z celnością i zasięgiem.

Ansuni15

Post16 listopada 2018, 10:49

Ja jestem na nie jeśli chodzi o takie ogarniczenia :)
Kompleksowe działanie i długofalowe rezultaty w walce ze zmarszczkami? Pomoże Ci w tym Richevon https://poznajrichevon.pl/produkt/richevon/
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Sprawy forum