Bezpiecznik

Witam ostatnio przepalił mi się bezpiecznik,z tego co słyszałem większość osób biega bez niego co wy o tym myślicie gdybym złączył na krótko kable ?

Prąd przez kable idzie duży, więc przy ruchach i drganiach może iskrzyć, do tego opór wzrośnie a samo połączenie będzie problematyczne. Spoko rozwiązanie jak masz problem na polu gry, ale jeżeli masz czas to po prostu zlutuj je razem i załóż koszulkę termokurczliwą. Ani drogie, ani trudne w wykonaniu, a będziesz chociaż pewny.

Kiedyś w polu zrobiłem na krótko z folią po gumie :smiley: Nie polecam, chyba że lubisz jak Ci się bateria pali i replika :smiley:

A wiecie gdzie mogę kupić bezpiecznik 25A???Bo obleciałem cały Szczecin i największe jakie mieli to 20a??

Zwyczajnie zlutuj.
U mnie w replikach bezpiecznik wylatuje pierwszy.

Posłuchaj starszych doświadczeniem kolegów i zlutuj. A jak już się za to zabierasz to najlepiej wymień od razy kable na niskooporowe… To jedna z podstawowych rzeczy które robisz przy modyfikacji repki :wink:

  • zmiana styków na t-deans jeśli jeszcze masz seryjną małą tamya :wink:

No jakoś nie zleciałeś całego Szczecina, bo na stanie mam całe 100 szt. 25A w rozmiarze 6x30 mm.

Celiko elektronik