Replika

Witam posiadam od paru godzin replikę cm 0.28 i strzelając zdarza się że utknie w sierodku lufy kulka przez co muszę wyjąć magazynek i strzelić.Czym to może być spowodowane niedokręceniem hi-cap’u,słabo naładowaną baterią czy to jakaś wada egzemplarzu :frowning:???

Tylko dwa powody:

  1. Tanie, badziewne kulki,
  2. Za mocno podkręcony Hop-Up.

Kulki to PJ 0,20

Złe kulki ?

Za lekkie to po raz,i na 99% to hopek skręcony.Nie wiem jak teraz prezentują się kulki firmy PJ ale w mojej cymce 28 strzelałem nawet odpustowymi kulkami i nic sie nie działo

Jak ustawić hop-up?

I na ile wam starcza 1000 kulek ?

Proponuje wpisac te pytania,jak rowniez kolejne w wyszukiwarke google i youtube-uzyskasz satysfakcjonujace Cie odpowiedzi :slight_smile:

Kupiłeś kulki za 6zł z groszami i martwisz się, że braknie?
W ShotGun’ie dokupisz kilo i będzie ok.
Kupiłeś nową replikę, więc instrukcja jest w kartonie…

Wiem byłem dzisiaj w shotgunie i 1000 kulek PJ 0,20 bo tylko takie były kosztowało mnie 12 zł a co do piero ile będzie kosztować 1kg :frowning:

  1. Na ile wystarczy 1000 kulek?? Serio??
  2. Kulek w shotgunie jest do wyboru od 0.2 do 0.43 kilku marek z funduszem 12 zl no sorry swiata nie zawojujesz
  3. Nikt nie mowil ze to tani sport…
  4. Tlumaczylismy ci ze 0.2 beda za lekkie :wink:

…moim zdaniem, jakby od dobrego sprzedawcy kupił, to 1000 kulek powinno wystarczyć na conajmniej 1200 strzałów :stuck_out_tongue:

Kolego Taktyczny Doktorze,
Rozumiem, że jesteś nowy i piszesz w dziale z poradami dla takowych, ale zanim zadasz pytanie na forum: wysil się trochę i poszukaj (co już wcześniej poradził ci Szczepan), ewentualnie, jeżeli kupiłeś nową replikę, rzuć okiem na instrukcję (taka kartka, lub kilka z literkami i rysunkami - powinna być w pudełku).
A poza tym post Łejna powinien dać ci odpowiedź na wszystkie twoje bolączki.

Bateria powinna ci starczyć na kilka godzin rozgrywki czyli na strzelanke

Tylko że on kupił z rabatem dlatego…

Dobra Wujek Dobra Rada tłumaczy : ASG Maniak #46 Jak ustawić Hop-Up? Działanie Hop-Up. - YouTube
od 1,54 i NAJWAŻNIEJSZE kulki o wadze 0,20 będą za lekkie

Dzięki za porady kulki zamawiam przez internet i odbieram w sklepie i wychodzi taniej,z resztą pokombinuję :slight_smile: