replika do 800zł

To co w temacie. Co polecacie ? JA zastanawiam sie miedzy G36/M4 ze wskazaniem na G36

Za takie pieniądze wszyscy na tym forum polecą Ci emki od Specna Armsa (do dostania w Shotgunie) :wink:

M4 G&P używka na allegro,G36 Classic Army też allegro

Potwierdzam. Jak już kupić to coś porządnego.
Ja miałem M4 SO G&P i byłem zadowolony.
Po modach miałem tam 460-470fps, dobry roof. Sprzedałem za 900zł :cry:

Możesz zobaczyć jeszcze na wmasg.pl

do 800zł specna arms :slight_smile:

Dokladnie nowa specne. Na dobrych częściach nie będzie gorszy od g&p. Jeśli g36 to za ok 800 kupisz ARESA gieta wypas i na pewno nie odbiega od Classic army a znawca tematu nawet twierdzi ze i tworzywo z którego jest zrobiony Ares wygląda lepiej od classica.

W grupie na Facebooku mówili że ARES to jeden wielki szajs ale ja tam nie znam się a normalnie to bym brał g36c ale raczej specna

Nie słuchaj się mistyków i teoretyków, nie powiedziałbym że ARES to lipna firma. Jak chcesz porozmawiać o tym co jest dobre i nie zawodne to tutaj dostaniesz dobre rady, NIE BIORĄ się z kosmosu. U nas możesz przyjść na strzelankę, obmacać, oblukać nasze opinie i zdanie nie są pustym gadaniem w stylu ,bierz to panie, dobre to jest" nie biorą się ze śmietnika, w sumie zrobisz co uważasz.

Speca Arms good stuff :sunglasses: od siebie dodam G*G :stuck_out_tongue:

nie no przyszedł bym na strzelanke ale mam 14 lat i musze poczekać chyba że specjalnie przyjsc popatrzec ja bym jakbym mógł tak zrobił

Chcesz g36c to bierz ARESA!! Polecam w 100% i nie słuchaj jak ktoś Ci mówi że to gówno. Sporo osób tak mówi, ale głównie kieruję nimi zwykła zawiść :smiley:

A tu coś ode mnie w temacie g36c:

G36C

  • Kozackie wykonanie części zewnętrznych, na prawdę miło trzyma się w rękach.
  • Mocny GB, praktycznie nie wymaga żadnych ingerencji na początku. Wyjątkiem może być jedynie cylinder, ale nie wiem czy w każdym modelu tak jest. Ale z drugiej strony, wymieniasz cylinder, koszt około 30zł i sprężynę koszt około 50zł i to wszystko :slight_smile:
  • Szybka wymiana sprężyny. Dzięki temu, przy zakupię drugiej sprężyny jak pisałem wyżej masz replikę zarówno na budynki jak do lasu. Sprężynę możesz zmieniać nawet podczas rozgrywki.
  • Bardzo lekka konstrukcja, kompaktowa wielkość, składana kolba. Z karabinku bez problemu można strzelać jedną ręką, na murzyna czy jak kto lubi. Do tego jak złoży się kolbę to można schować pod kurtkę/bluzę :smiley:
  • Brak baterii i ładowarki w zestawie. Koszt lipo 7,4 i ładowarki około 100-150zł. Zwykła bateria i ładowarka koszt około 70-80zł
  • Wiele osób będzie zazdrościć Ci tak fajnej repliki, więc musisz się przygotować na nędznej jakości szyderstwa z ich strony :smiley:

Tak więc za 1000 masz bardzo dobry zestaw na początek :slight_smile:

Trochę niższa półka, ale moim zdaniem też warto to rozpatrzeć:

G36C

  • Stosunek ceny do jakości,
  • Ładowarka i bateria w zestawie,
  • Bardzo lekka konstrukcja, kompaktowa wielkość, składana kolba. Z karabinku bez problemu można strzelać jedną ręką, na murzyna czy jak kto lubi. Do tego jak złoży się kolbę to można schować pod kurtkę/bluzę :smiley:
  • Brak systemu szybkiej wymiany sprężyny (Oczywiście jest to minus tylko podczas porównania z powyższym modelem),
  • Stosunkowo słaba prędkość wylotowa, dobra do CQB ale troszkę za mało do lasu.

Bardzo mądry wybór jeśli nie chcesz przeznaczy całego budżetu na karabin. W cenie 1000 będziesz miała jeden z powyższych karabinków, mundur, kamizelkę, mocniejszą sprężynę i może jakiś używany pistolet na budynki :slight_smile:

Jako wieloletni użytkownik tego karabinka bardzo polecam :slight_smile:

“Jako wieloletni użytkownik tego karabinka bardzo polecam” Masz na myśli JG czy ares?

Poprzednicy bardzo wyczerpali już ten temat. Warto było by się odwdzięczyć :stuck_out_tongue:

Kto powiedział że musisz się z nami strzelać. Możesz przyjść, zrobić sobie ognisko, coś zjeść pogadać, wziąć aparat fotograficzny porobić parę zdjęć i miło spędzić czas. Więcej tobie to da niż srejzbukowe opowieści. :unamused:

Polecam rozmowe w shootgunie, wszystko jest potem jasne jak slonce.

Mam na myśli to i to. Miałem obie repliki. Wszystko zależy ile masz $

Wpadnę jutro ok. 15 bardzo chętnie posłucham rad weteranów w tym temacie a jakbym mógł przyjść porobić zdjęcia pogadać itp. To ja w niedzielę bardzo chętnie przyjdę :slight_smile:

Tobi linki do poprawy :frowning:

Linki poprawione :slight_smile:

W prawdzie to nie 800, tylko 1k ale na pewno nie warto się rozdrabniać i żałować, lepiej dorzucić 2-3 setki i zakupić coś z czego bez tuningu będziesz zadowolony a jak władujesz jeszcze 2-3 setki, to jak to niektórzy zwykli mówić możesz “przebijać małe dzieci” i w CQB też się pobawić.

Wymiana cylindra 20s.

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=GND-AEG-9559&search=special&rs=g%26d&catid=&cat=&view_choice=c
Jest to chińska kopia systemy model 2008.


Używam, wiem co to jest dlatego mogę polecić.
Mam też systemę i szmelinę na V2, więc wiem co piszę.
Oczywiście wszystko to działa tylko wtedy jak o to dbasz, więc, kup dbaj i miej fun. :mrgreen:

A na pewno sprawdzenie organoleptyczne na strzelance to najlepszy sposób zanim kupisz dotknij puknij parę razy i wtedy decyduj.

A masz coś co w polsce sprzedają? I jeszcze jak nie specna to co polecacie albo inaczej mam 1000 zł. Na replikę i wszystko z nią zwiazene (gumka hu ladowarka kulki magazynki OKULARY itp.) Jaki “zestaw” wtedy polecacie ? PS podobno też przydatna jest broń krótka więc jak uważacie że lepiej kupić np.kalacha cymy i boczniaka to piszcie

Kupiłem 2 tygodnie temu Ares G36C za 800 zł i jestem zadowolony.