Spodnie od munduru,Pierwsza replika,okularki

Witam potrzebuje pomocy bo nie zbytnio wiem gdzie mógł bym kupić spodnie do munduru.Aktualnie używam Wuzetke jakoś tak się to nazywało i nie wiem gdzie mógł bym znaleźć chociaż podobne spodnie do tej kurtki.Oraz mam nieduży budżet około 160-180zł i nie wiem czy jak narazie nie kupić repliki Agm 003.Jest tania i wytrzymała oraz ma same pozytywne opinie byłem już na kilku strzelankach Asg z boczniakiem którego sprzedałem rok temu chciałbym znów powrócić do tego wspaniałego sportu,mam rozmiar spodni XL.Potrzebuję także sprawdzonych okularków lecz nie wiem jakie wybrać czy może też znalazłby by się pasujące do mojego budżetu jakieś fajne gogle.

Najpierw zapraszam tutaj:

:slight_smile:

Przepraszam postu usunę :slight_smile:

Nic nie musisz usuwać ale przydało by się przywitać tam gdzie trzeba - tylko o to chodzi.

Co do spodni - najtaniej szukać używanych na allegro - ale tam raczej znajdziesz w camo flectarna czy też DPM.
Jest tez chyba na prawobrzeżu sklep z fantami z demobilu - to cie najbardziej bedzie interesować z uwagi na niską cene.

Agm shot jest jak najbardziej ok - ale musisz wziąść pod uwagę że to nadal jednostrzałowy shotgun. Niestety ale w takim budżecie nic więcej nie da się sensownego kupić.
Trochę bardziej skuteczne byłyby snajperki - zawsze troche wiecej mocy ale tez kosztują troche więcej. No i jakością i wytrzymałością nie powalają.

Okulary - da się kupić tanie i w miarę dobre - ale które dokładnie to ci nie powiem.
Jedym z najtańszych i sensownych sklepów jest taiwangun.com
Shotgun:
http://www.taiwangun.com/sprezynowe/shotgun-long-003-tgg-m?from=listing&campaign-id=19
Lepiej kupic z kolbą - łatwiej się celuje (bezkolbowiec nie jest az tak wygodny, ale jest krótszy).
Okulary które mogą być sensowne:
http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/okulary-balistyczne-fastlink-vapor-shield-anti-fog-clear?from=listing&campaign-id=19
To nie jest firma krzak, no i taiwangun i gunfire je polecają więc powinny być ok.
Na okularach nie ma co zbytnio oszczędzać - oczy nie odrastają …

Te są o połowę tańsze, a też mają certyfikaty bezpieczeństwa i anty-foga:
http://www.taiwangun.com/gogle-okulary/okulary-balistyczne-dragon-fire-anti-fog-clear?from=listing&campaign-id=19

Wiem widzialem … ale problem jest taki ze nie maja wogole noska.
Beda bardzo przylegac do twarzy - znaczy beda mega parowac.
Antyfog w tym momencie nie pomaga …
Lepiej juz wydac te 30 zl wiecej zeby miec nosek.

Essy ile kosztują z czarną szybką? 60 zł ?

Zależy jakie, zależy gdzie.

Dziękuję za pomoc mam już okularki kupione “bolle” teraz zbieram na replikę cymę 0.28a którą można kupić na taiwangunie za 380zł narazie mam 220 zł ale te grosze jeszcze dozbieram,a zaraz się przedstawię tylko mam jeszcze takie przedwczesne pytanko czy ja mając 14 lat mógł bym za zgodą rodzica pójść na strzelankę wiem że w regulaminie jest od 15 ale nie wiem czy takie niewielkie braki muszę odczekać bo urodzin mam w listopadzie.Pozatym nie wiem czy mam się przedstawić jak w wzorze jest pytanko o replikę a ja narazie nie posiadam żadnej dopiero za około 2-3tygodnie będe miał.

Mam cały mundur wz93 jak coś to napisz na priv