Dzisiaj jest 14 listopada 2018, 18:38

wybór repliki i z czym to się je, czyli poczatek.

Jak zacząć przygodę z airsoftem sprawnym krokiem
  • Autor
  • Wiadomość

MelboreK

wybór repliki i z czym to się je, czyli poczatek.

Post23 października 2016, 16:21

witam, wiele razy zastanawiałem się czy zacząć bawić się w ASG, za każdym razem lekko mnie przerażała cena tych wszystkich akcesorii, ale skoro się zarabia i człowiek się interesuje sprawamy typowo wojskowymi ze tak to powiem to nie ma co marudzić, zawsze lepsze to niż picie w barach. Dzisiaj trochę posiedziałem i znalazłem w sumie dwie ciekawe repliki które wyglądem przykuły moją uwage, natomiast ich dane techniczne nie za wiele mi mówią więc może coś podpowiecie swoim fachowym okiem.

https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_aeg_sa-a03_saec_system_-_half-tan_spe-01-009315_g_p75599.xml?cat=836

https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_aeg_sa-a07_-_half_tan_spe-01-011990_g_p75420.xml?cat=836

https://www.militaria.pl/specna_arms/karabinek_szturmowy_specna_arms_sa-b04_-_half-tan_spe-01-006110_g_p24741.xml

i ewentualnie czy mógłby ktoś doradzić coś w sprawie okularów bo z tym nie ma zabawy i wolał bym nie kupić gównianych okularków które nadają się bardziej na niedzielny spacer niż na strzelanke :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

HUSARZ-1625_

Re: wybór repliki i z czym to się je, czyli poczatek.

Post23 października 2016, 16:46

Przede wszystkim przedstaw się w odpowiednim dziale ! :)
http://taktycznyszczecin.pl/viewforum.php?f=4

Co do repliki to bierz SA-A07 lub SA-B02
http://gunfire.pl/product-pol-115220726 ... ystem.html

http://gunfire.pl/product-pol-115220726 ... ystem.html

Każda Specna bebechy ma te same które są całkiem okej, ich karabiny różnią się tylko wyglądem, ale te dwie co ci wysłałem są jako jedne z krótszych co jest ich zaletą, bierz póki promocja bo zara się kończy xD :)

Co do okularów/gogli to polecam każdy produkt od Revision
Obrazek
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post23 października 2016, 17:26

i przedewszystkim nie ze sklepu militaria.pl albo gunfire,specshop,azteko,taiwangun,na oksy kasy nie żałuj sosu niech koszują nawet pake czy dwie oczy masz tylko jedne,specna jak najbardziej na początek powinieneś być zadowolony.
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.

MelboreK

Post23 października 2016, 19:02

hiszpan85, to z jakiego według Cb serwisu internetowego miałbym kupić ? jestem z Kołobrzegu na miejscu takich specyfików nie ma :)
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post23 października 2016, 19:03

napisałem gunfire,specshop,azteko,taiwangun
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post23 października 2016, 19:05

a tak z ciekawości jaki masz budżet na replikę?
Awatar użytkownika

Bober

Post23 października 2016, 19:17

Z obserwacji mojej wynika, że ponad 50% uczestników strzelanek używa ochrony firmy Bolle.
Widziałem też ESS, Eagle Eye i inne, ale Bolle są tanie i mają certyfikat - czyli są bezpieczne.

MelboreK

Post23 października 2016, 19:53

hiszpan85 pisze:a tak z ciekawości jaki masz budżet na replikę?

jaki budżet na replikę, szczerze mówiąc nie jest on konkretnie sprecyzowany, ujmę to w ten sposób, żona ani dzieci mi nie płaczą :), nie chce na początek kupować repliki za 3 tysie bo sadzę że lekka przesada, coś w granicach 1000 zł myślę że rozsądna cena zwłaszcza że muszę brać pod uwagę inne przydatne gadżety bez których myślę że ciężko było by się obyć jak np zapasowe magazynki, mundur, gogle i inne. Niestety nie mam nawet żadnego znajomego co się udziela w ASG więc ciężko nawet o głupią poradę ile magazynków, jakich etc.
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post23 października 2016, 20:09

tysiączek na specne wystarczy a konkretnie 800-900zl,tak jak bober mówi zakup okularki dobre np..bolle są niedrogie i dobre mogą być też eagle eye,co do magów to zależy z jaką zaciętością napier......ja do swojej specny miałem 6 magów Mid cap plus hicapa magi zakupisz na gunfire najlepiej midy.

MelboreK

Post23 października 2016, 20:19

hah wiele ciekawych skrótów które nie koniecznie mi coś mówią ale spoko poczytam i ogarnę to. Problem jedynie w tym że zawód mam jaki mam i jakoś z końcem miesiąca lub początkiem nowego jadę na kontrakt 4 miechy więc wracam w marcu, pytanie czy zakupić sprzęt teraz i śrać się na statku żeby wracać do domu i w końcu wypróbować sprzęcisko czy wstrzymać się do tego marca... dylemat dość spory
Następna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Porady dla nowych