Jaki akumulator/gumka do cm.049

Witam,

Potrzebna szybka rada :wink:

Zdecydowałem się na kupno MP5A4 cm.049 firmy CYMA.

Jako, że będzie to moja pierwsza replika i dokładnie nie wiem czy nie za mocny akumulator chcę dokupić i czy w ogóle takowy będzie tam pasować…myśle o AKUMULATOR LI-PO 2200MAH 11,1V 15/30C

Czytałem na internetach, że lepiej wsadzić do niej LiPo 7,4 i że da rade.

Oczywiście chciałbym też wymienić tą stockową gumkę…z tego co wiem zielona G&G bedzie dobra.

Każda rada cenna.

Dzieki

Może sprawdź czy producent nie oferuje czasem w pudełku odpowiedniej baterii. Kup pierw replikę, kulki, dobre okulary/gogle i wpadnij na strzelanke. Być może okaże się że to pasja twojego życia lub po prostu chwilowe hobby które ci się znudzi a sprzęt ASG mocno traci na wartości, zależy co itp.

Tak gumkę wymień od razu zamawiając replikę. Zrobią to free w sklepie.
Chciał bym jednak zaznaczyć że decydując się na mp5 decydujesz się na replikę z krótką lufą co skutkuje mniejszym zasięgiem i skupieniem strzałów.
Nie twierdzę że jest to zła replika. Zawsze można zamontować tłumik dźwięku i przedłużyć lufę.
Batka jest w komplecie i na razie wystarczy. Ładowarka też. Myślę że na zmianę batki jest jeszcze czas. Po za tym jak kupisz lipo to musisz kupic od razu ładowarkę do lipo i tu zaczyna się kolejna debata jaką.