Typowy zielony

Witam chciał bym zapytać się o replikę rk-02 od BOIY. Chodzi mi tu o zasięg, żywotność, części zamienne. Ogólnie chiał bym się również zapytać czy w cenie do 500 zł znalazł bym jakąś dobrą m-kę bądź m-ko podobne :slight_smile: z góry dziękuję.

Najpierw chciałbym Cię zaprosić do działu “Witam, chciałbym się przedstawić” :slight_smile:

Już koledze napisałem PW na ten temat.

Wyciągnąłem kilka nauk ze swego okresu początkowego w ASG. Tak jak pisałem - co do replik broni z byłego Bloku Wschodniego się nie wypowiem bo nie jestem ich fanem, jednak chętnie pomogę w Emkach. Pierwsza rada - nie kupuj taniochy, bo chytry dwa razy traci. Replika się posypie, Ty się wkurzysz, znienawidzisz ASG. Replika też jest maszyną, trzeba zatem szukać wśród tych, które nie padną po 2 miesiącach.

I tu pojawia się problem - Emki są warte uwagi od pewnego pułapu cenowego. Brutalne ale prawdziwe. Proponuję kupić coś w granicach 700 zł, np. A&K/P&J (to to samo tylko inna nazwa, rebrand), może repliki BOYI - mają je wszyscy, można je łatwo upgradeować, nie złamią się jak patyk po upadku na ziemię. Albo…

Dzisiaj miałem przyjemność wywalić parę kulek z tego Replika karabinka Specna Arms SA-A05 ONE™ - airsoft, asg, militaria. Jestem bardzo zaskoczony tak dobrym wykonaniem oraz pracą mechanizmu - po wymianie gumki HU na Systemę Energy będziesz zadowolony z pracy i celności układu.

Ogólnie - Emki to dłuuuuuuuuugi temat.