Pierwsze zakupy

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie za bardzo mogłem ustalić do jakiego działu wrzucić ten temat, więc jeśli coś nie tak to proszę o przeniesienie;)

Przechodząc do sedna, po prawie miesięcznych poszukiwaniach, czytaniu opinii, porad, oglądaniu recenzji itp. podjąłem decyzję o zakupie swojej pierwszej repliki i sprzętu na start. Od razu uprzedzam, że samą replikę wybrałem w 90% sam, pamiętając o tym że mój budżet był bardzo NISKI, a przecież za coś trzeba jeszcze kupić sprzęt. Także po tym długim “prologu” przedstawiam listę zakupionych rzeczy:
-Karabin CM.520
-2x Mid-cap do karabinu
-Gogle GX-2000 (ACM)
-Stalowa maska ochronna (8FIELDS)
-Kominiarka skull typ- E (8FIELDS)
-Kulki 0,23g 4300 szt. (GUARDER)
-Szybko ładowarka do kulek

Całość z dostawą wyszła mnie 550 zł. Obecnie czekam na kuriera, myślę, że do piątku się wyrobi :slight_smile:
Piszcie co myślicie o takim wyposażeniu, wiem że powinienem przed zakupem zapytać o zdanie, ale wolałem zrobić tak a nie inaczej, bo będę sam zły na siebie a nie na kogoś “bo mówili” :wink: Czekam na opinie

Osobiście zmieniłbym ACMowskie gogle na coś bardziej sprawdzonego i wytrzymałego :slight_smile: Reszta na sam początek jak najbardziej ok

ile cie kosztowała broń i gdzie kupiłeś

Sama broń bez reszty kosztowała mnie 319 zł i została kupiona (tak jak reszta) na taiwangun.com :wink: