Jaką broń wybrać?

Witam, swoją przygodę z asg dopiero zaczynam i chciałbym się dowiedzieć w co iść, w snajperke czy karabin za cene około 700zl i jakie konkretne modele mi doradzacie. Drugie pytanko odnośnie pistoletu co myślicie o Pistolet ASG CO2 STI Duty One Blow Back? przypasowały mi pistolety z blow backiem, jeżeli nie ten model to jaki w granicach 300zl? I jaki napęd najlepiej się sprawdza co2, elektryk czy greengas wobec pistoletu, snajperki lub karabinu? Dzięki i pozdro.

Po pierwsze zapraszam do dzialu witam chcialbym sie przedstawic i zgodnie ze wzorem załóż temat.

Dwa snajperki na start nie polecam szybko sie znudzisz i zniechecisz. Mysle ze polecana przez wiekszosc m4 specna arms jest tu dobrym rozwiazaniem. Z AK to cm i boyi .

Trzy, bron krotka na co2 najczesciej ma wiecej niz 350 fps przez co moim zdaniem nie ma sensu. Z replik green gazowych polecam coś od WE

Tak jak pisał Piorun:

  1. Snajperki na start to zły pomysł. W taką replikę trzeba włożyć trochę pieniędzy, by móc cieszyć się z grania nią. Raczej Cię to zniechęci do asg.
  2. Replika główna - powtarzam nie od dziś: najpierw pomyśl jaka replika jest dla Ciebie najciekawsza (M4, AK, G36 itd.) a potem, gdy wybierzesz rodzaj broni - szukaj jej najlepszej repliki w danej klasie cenowej. Jeżeli szukasz M4 to repliki Specna Arms stanowią rozsądną (acz nie idealną, o czym niedługo na moim kanale) opcję w tej półce cenowej. Na AK, AKSU i innych AKMSach się nie znam bo nie strzelam z replik broni używanej przez terrorystów, afrykańskich 9-latków i człekokształtnych ze wschodu.
  3. Z tym WE to bym się tak nie zapędzał. Z pewnością wart polecenia - po raz kolejny: w tej półce cenowej - jest Glock od WE, jednak nie wszystkie ich repliki polecałbym na początek. Dobre: Glock, XDM, M9, złe: 1911, mam też niemiłe pierwsze wrażenia z ich P226. W tych granicach co pisałeś poszukaj czegoś od KJW, podobno ich Beretty dają radę. I daruj sobie pistolety na CO2, “wiatrówko-podobnym” mówimy NIE.

Dzięki :sunglasses:

Jakbyście tak mogli podesłać linki do dobrych karabinów w dobrych sklepach tak jak juz wczesniej pisalem w granicach 700zl bede wdzieczny.

Jeśli jesteś tak bardzo zielony, że nie potrafisz wpisać “Specna Arms” w google i sobie znaleźć, to polecam przeczytanie tych artykułów w kolejności od 1 do 3 :wink:

Po przeczytaniu, zarzuć linkami co Cię interesuje i na pewno ktoś Ci doradzi czy dobrze wybrałeś :sunglasses:

Ze stajni KJW polecam strasznie G23 :wink:

OFFTOP: Herodzie czyżbyś się przekonał do tego co mówiłem o specach :wink: ?

Co do replik hmmm… jednak polecam elektryki :wink: jeżeli podoba ci się m4 i tym podobne to specna w tej cenie będzie dobra :wink:
jeżeli chodzi o broń krótką to polecam we17 replika glocka 17 stoi na bardzo dobrym poziomie wykonania a jeżeli zadbamy o nią odpowiednio to i wytrzyma parę dobrych sezonów :wink:

Podsumowując jeżeli chodzi o broń główną to jak najbardziej elektryk, a jeżeli mówić o broni krótkiej to greengaz :slight_smile: mieści się w limitach, da się to zrobić z jajcem i na zieloną, no i mamy blowback

M4-Specna Arms
Ak- cyma
G36- hmmm… Ares ?

Glock- zdecydowanie WE
Colt- zdecydowanie nie WE :stuck_out_tongue:

Jeżeli się mylę koledzy mnie poprawią :stuck_out_tongue_winking_eye: