Ktore CM 028?

Hey Hey mordeczki, szybko i na temat… to CYMA 028 - replika karabinka ASG | Gunfire czy to Replika karabinka CM028A Tactical - airsoft, asg, militaria z gory dzieki :smiley:

Kwestia gustu, w środku jest to samo

Żadne, cała jest z plastiku. lepiej pozbieraj na cm 040

Hi,powiem tak jak na początek jest bardzo Oki,tylko gumeczke na guardera zmień I chodzi celnie I daleko;-)Bardziej taktyczna jest ta czarna z szynami ris,patrząc z wyprzedzeniem unikasz dodatkowych kosztów.pzdr

Od zera zarobilem w tydzien 8 stow… i mam placic kolejne 3 za kawalek drewna i metal body skoro all bebechy takie same? :laughing:

http://www.taiwangun.com/cm-040-cm jezeli za to mam zaplacic prawie 7 stow to wole kupic sobie dziwke z krzywym ryjem, na to samo wyjdzie… jedno i drugie brzydkie :laughing:

Czy musi to być nówka? Za cenę nówki można znaleźć używkę w bardzo dobrym stanie i z różnymi dodatkami. Zajrzyj na komis WMASG, może trafi się coś ciekawego.

budzet mam 550zl wiec jak ktos ma cos ciekawego do zaoferowania to pisac :smiley:

Mam mp5 za 400, i wiem ze Ares ma M16 na spyl za ok 250zl
Jednak jełśi chcesz koniecznie CM28 to tylko:

moim zdaniem mivak podpowiedział ci najlepiej…nie kupuj tych z frajera.

ja kupuje diamentami klejone

dobra ogar z tym gownem :unamused:

Szkoda gadać jeśli Tobie nie zależy na tym by replika leżał w rękach i nic się nie telepało to my Ciebie przekonywać nie będziemy. Ale mamy doświadczenie i wiemy co lepiej kupić.

co za trolle :laughing:
Jeszcze jeden krzywy tekst i polecisz z forum zanim zaczniesz się strzelać.