Replika do 500zł + tuning max 250zł

Hey hey, no to tak jak widac fundusze sie ogarnie ale jaka spluwe sobie fundnąć i co w niej zmienic? osobiscie juz jestem zdecydowany na aK od cymy i precke wstawic + jakas bateria ale moze jest cos lepszego? :wink:

Kup replikę za 700-900zł i na początek daj spokój z tuningami…

Tez wlasnie sie tak zastanawialem zeby kupic cos drozszego i postrzelac narazie na stocku :smiley: chociaz jak narazie kupilbym ak od cymy za 500zl bo na drozszych rzeczach sie nie znam, moze jakas podpowiedź?

m4 specny

W specnie akurat warto na początek zainwestować w gumkę hop-up :smiley:.

po ile te emki od specny chyba wiecej niz 500? :smiley:

wooki akurat moje pytanie bylo ironiczne bo w temacie jest replika do 500zl :smiley:

Jeśli podoba Ci się AK to cyma robi bardzo dobre. Bez modyfikacji postrzelasz praktycznie cały sezon. Jednak jak będziesz chciał coś konkretnie kupić daj linka na forum.
Jednak do 500zł z nowych to będzie słaby wybór bo nie warto brać praktycznie niczego.
Najtańsze są G36 JG warte uwagi:

kolejny bardzo dobry karabinek to:

ewentualnie tańszy:

Jeśli nie to zostaje zakup używanej repliki.

Planuje albo naprawic moja stara replike albo kupic akacza od cymy i postrzelac trochu na stocku, dopiero pozniej wprowadzac jakies mody :wink:

Jeśli ma to być kałach to modele od O40< poprzednie są słabe odradzam CM028 jest plastikowy.

Hm… to ja juz nie wiem co zrobic :confused:

Dozbierać pieniądze i kupić coś porządnego :wink:

ew kupić używkę

a nie lepiej L96 za 500? Replika karabinu snajperskiego Warrior I ( z dwójnogiem i lunetą) - czarny - airsoft, asg, militaria

jeśli włożysz kolejne 1500zł to bież, bez tego nie ma sensu.

dlaczego mialbym wkladac az 1500?? :confused:

Dobra nie bylo pytania wlasnie zastanawialem sie co moze tyle kosztowac… lukam na cylindry :open_mouth:

Lufa 500zl lub więcej i tak dalej…

Hehs … lufa, komora, wzmocniony spust, … pierdylion rzeczy … więc kwota musi być spora