Przestroga na przyszłość

Nie wiedziałem do końca gdzie to wrzucić, więc niech będzie w poradach :wink:

Zdjęcie po ostatniej strzelance:

Ludzie - nigdy, przenigdy tak nie róbcie!, nawet jak jesteście w 200% pewni, że nie ma nikogo obok was, nie ściągajcie nigdy ochrony oczu na terenie rozgrywki i w jego pobliżu; pomijając fakt, że takie typu zachowanie jest zakazane w regulaminie, tu chodzi o wasze zdrowie…
Nie wiem kto jest na zdjęciu, ale człowieku - na drugi raz się opamiętaj, chyba, że chcesz stracić oko.
Nie chcemy widzieć takich zachowań na spotkaniach taktycznego, i ogólnie w airsoft’cie

O boże…

chyba ktoś za bardzo wierzy w szybki rozwój cybernetyki…

Chcę poznać Nick tego gracza !

Raz sciągnałem by przetrzec na krzekowie oksy i akurat wyłapałem w czapke a niewiele brakowało do oka :frowning: takżę przestrzegam też przed takim pomysłem.

Jam jest temu winien , zabrałem siostrzeńca na pierwszą w życiu strzelankę i chłopak nie zatrybił do końca co to znaczy ochrona oczu :open_mouth: .
Z mojej strony obiecuję że nigdy sytuacja się nie powtórzy , a samemu graczowi wymierzę 100 batów , chłosta na chłopów zawsze działała.

Patron nie wszystko na siebie zasady zostały omówione przed spotkaniem .
Zapewne jadąc juz na strzelanke będzie mial je na oczach ! :wink:
Brawo za spostrzegawczość . Ludzie nie śpią , forum jak najbardziej aktywne a co najważniejsze bezpieczeństwo na pierwszym miejscu .