Dzisiaj jest 23 maja 2018, 20:47

Którą broń wybrać na początek???

Jak zacząć przygodę z airsoftem sprawnym krokiem
  • Autor
  • Wiadomość

PrzemoV08

Którą broń wybrać na początek???

Post14 maja 2018, 23:11

Jak w wątku zastanawiam się która broń wybrać a chodzi mi o takie repliki jak:

CM.515 [CYMA]

CM.522 [CYMA]

No i tu was proszę o pomoc, bo podobają mi się dwie, ale która jest lepsza dla początkującego, chciałbym zapytać też o boczniaka tak, żeby był dla zasady i tu już może być coś z niskiej półki, ale warte uwagi liczę na waszą pomoc i przepraszam za spam.
Awatar użytkownika

JZP

Re: Którą broń wybrać na początek???

Post15 maja 2018, 0:55

Żebyś uniknął głupich odpowiedzi i bezsensownego zwodzenia. Napiszę zrozumiale, odpuść boczniaka i pieniądze dołóż do specny core. Zamiast tej cymy będziesz miał coś porządnego. Wiem co mowie bo ja zaczynałem moją przygodę z tym sportem właśnie z cyma 520 i tak biegalem przez 2,5 roku. Niedawno kupiłem specne Core jako "boczniaka" i uwierz różnica duża, serio wydaj nieco więcej i ciesz się na dłużej. O nic więcej pytać nie musisz, zamawiaj już teraz specne z serii Core i kieruj się aspektem wizualnym, wszystkie w środku mają to samo.
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Nigga

Post16 maja 2018, 9:33

Ja uważam, że akurat specna core to jedna wielka loteria bo od niedawna spadli mocno z jakością. Oczywiście raz na jakiś czas trafi się dobra sztuka, ale w większości są bardzo nieszczelne(gubią nawet po 80fps) i nieosiowe. Lepszą opcją dla początkującego jest dorwać używaną g36 od jg albo dozbierać i kupić siga od jg które są naprawdę fajnie wykonane. Ciężko jest dobrać coś w budżecie tych cm.
Awatar użytkownika

JZP

Post16 maja 2018, 11:10

No tak Ale tu już się pojawia kwestia "używane" tak naprawdę to tanio uzywke możesz dostać nawet cyme 048 zależy kto i za ile sprzedaje. Ja akurat jestem hunterem na okazje i kupuję zawsze same rzeczy z najwyższej półki za grosze bo np. Ktoś wyjeżdża i musi szybko sprzedać coś. :D a co do specny to mój egzemplarz akurat jest zadziwiająco szczelny. Wczoraj testowałem: 348,346,342,341,342,346, i tak dalej.
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

kmk

Administrator

Post16 maja 2018, 11:24

jeśli to na tej mocniejszej sprężynie - to wynik jest słaby, gdzieś ok. 40-60FPS za niski, więc nie do końca... jeśli na tej słabszej - to tak, twoja replika jest szczelna
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

JZP

Post16 maja 2018, 12:14

Zapomniałem wspomnieć o tym, że to pomiar na 0.25 :D
"All Ghillied Up"
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post16 maja 2018, 13:31

Jeżeli nie zależy Ci na konkretym modelu repliki, to wybierz G36 z JG, bardzo dobre wykonanie i swietna bezawaryjna praca. Albo po prostu CM.028. I jak mówią, lepiej dołożyć trochę do porządnej używki , bo w tym przedziale cenowym jest naprawdę średnio.

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Porady dla nowych