Dzisiaj jest 11 grudnia 2017, 4:18

Bazarek u Heroda

Zanim napiszesz zapoznaj się z regulaminem !
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Ajgorę

Re: Bazarek u Heroda

Post21 listopada 2017, 22:38

Herod, masz front SD do piątki ?
Awatar użytkownika

Herod

Post21 listopada 2017, 22:57

Nope.
Nihil Verum Nisi Mors
Zapraszam na mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/GoProHEROD
Awatar użytkownika

Herod

Post28 listopada 2017, 13:30

WYPOSAŻENIE
1. 2 kieszenie boczne do plecaków Wisport, 5L, kolor - oliwka zielona, użyte raz, stan idealny, 2 szt. dostępne, cena - 50 zł./szt.
2. Wkłady piankowe, ochraniacze kolan i łokci z munduru WZ.2010, nieużywane, 2 zestawy, 10 zł./zestaw.
3. Kabura uniwersalna na MOLLE z ładownicą na magazynek, WZ93, używana sporadycznie na strzelnicy, stan idealny - 20 zł.
4. Ładownica na przeciwwagę/cargo do hełmu na rzep, TMC, Multichłam, używany, stan b. dobry - 20 zł.,
5. Szal snajperski GFC, coyote brown, nowy w paczce, nieużywany - 10 zł.,
6. Naszywka mała flaga biało-czerwona, 4 szt. - 2 zł./szt.
7. Naszywka mała kwadrat biały krzyż na czerwonym tle - 2 zł.,
8. Ocieplacz na twarz Bundeswehr, dobry też do ostrego dymania typu sado-maso - 5 zł.,
9. Nite Ize Led Mini Glowstick Red, nieużywany - 10 zł.,
10. Kabura BladeTech Outside Waistaband do M9A1 z oświetleniem Insight M3X (oraz kopii tychże), coyote, użyta raz, stan bardzo dobry - 100 zł.,

AKCESORIA DO REPLIK
11. Chwyt pistoletowy Specna Arms HK416, nowy, nieużywany, siedzi jeszcze w opakowaniu - 40 zł.,
12. Chwyt pistoletowy typu Tango Down, G&G/BOYI/JG - nie pamiętam który jest który, 3 szt. dostępne, 1 czarny, 2 pomalowane, stan b. dobry - 10 zł./szt.
13. Chwyt transportowy na RIS Specna Arms do replik M4/M16, nowy, nieużywany - 20 zł.,
14. Plastikowa osłona spustu, czarna , stan b. dobry - 5 zł.,

CZĘŚCI WEWNĘTRZNE DO REPLIK
15. Cylinder Deep Fire do replik SR-25, non Bore Up, używany, stan znakomity - 20 zł.,
16. Sprężyna główna Arma Tech M130, nieużywana - 20 zł.,

AKCESORIA GOPRO
17. Głównie montaże do płaskich i wypukłych powierzchni wraz z niskimi/wysokimi widelcami montażowymi i śrubami. Oryginalne od GoPro, nie chińskie kopie z taniego plastiku. Cena - 50 zł za komplet.

Farby FOSCO/MFH
W różnym stanie i ilości, niektóre nówki. Dużo kolorów typu zieleń, coyote itd. Piszcie czego potrzebujecie a ja Wam powiem czy to mam.
Nihil Verum Nisi Mors
Awatar użytkownika

Bober

Post28 listopada 2017, 13:35

Ej :P
Awatar użytkownika

Herod

Post04 grudnia 2017, 16:52

WYPOSAŻENIE
1. 2 kieszenie boczne do plecaków Wisport, 5L, kolor - oliwka zielona, użyte raz, stan idealny, 2 szt. dostępne, cena - 50 zł./szt.
2. Wkłady piankowe, ochraniacze kolan i łokci z munduru WZ.2010, nieużywane, 2 zestawy, 10 zł./zestaw.
3. Ładownica na przeciwwagę/cargo do hełmu na rzep, TMC, Multichłam, używany, stan b. dobry - 20 zł.,
4. Szal snajperski GFC, coyote brown, nowy w paczce, nieużywany - 10 zł.,
5. Naszywka mała flaga biało-czerwona, 4 szt. - 2 zł./szt.
6. Naszywka mała kwadrat biały krzyż na czerwonym tle - 2 zł.,
7. Ocieplacz na twarz Bundeswehr, dobry też do ostrego dymania typu sado-maso - 5 zł.,
8. Kabura BladeTech Outside Waistaband do M9A1 z oświetleniem Insight M3X (oraz kopii tychże), coyote, użyta raz, stan bardzo dobry - 100 zł.,

AKCESORIA DO REPLIK
9. Chwyt pistoletowy Specna Arms HK416, nowy, nieużywany, siedzi jeszcze w opakowaniu - 40 zł.,
10. Chwyt pistoletowy typu Tango Down, G&G/BOYI/JG - nie pamiętam który jest który, 2 szt. dostępne, pomalowane, stan b. dobry - 10 zł./szt.
11. Chwyt transportowy na RIS Specna Arms do replik M4/M16, nowy, nieużywany - 20 zł.,

CZĘŚCI WEWNĘTRZNE DO REPLIK
12. Sprężyna główna Arma Tech M130, nieużywana - 20 zł.,

AKCESORIA GOPRO
17. Głównie montaże do płaskich i wypukłych powierzchni wraz z niskimi/wysokimi widelcami montażowymi i śrubami. Oryginalne od GoPro, nie chińskie kopie z taniego plastiku. Cena - 50 zł za komplet.
Nihil Verum Nisi Mors
Poprzednia

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Wyposażenie, części