10,08,2014

Gdzie strzelamy?

  • Krzekowo
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Mosty
  • Wiskord
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Uprzedzam pytania o dojazd czy co to za miejscówka: Odpowiedź znajdziecie tutaj

I oczywiście będę :sunglasses:

Wookie teraz będzie szpanowal :smiley: dobrze dobrze :slight_smile:) kawał dobrej roboty :slight_smile:

Haha no muszę to jakoś wypromować, żeby to wszystko nie poszło na marne :smiley: dzięki dzięki :sunglasses:

Do roboty to sa konie i traktory :smiley:

narazie nas mało a miała być niespodzianka :confused:

Ja również przybędę.

Mnie niestety nie bedzie poniewaz nie mam broni do budynkow ;c

Nie trzeba mieć, dla każdego znajdzie się miejsce :slight_smile: Jak będzie więcej osób to pewnie zagra cały teren, i można wykorzystać zbudowany ‘bunkier’ o ile jeszcze stoi na placu :sunglasses:

Jeśli się pojawię to ok 12

no własnie chciałem przypomnieć że wiskord to nie samo cqb i w tym tygodniu chcieliśmy to wykorzystać :stuck_out_tongue:

Nie wierzę :smiley:

Jak będzie sporo osób to zagramy na cały teren :slight_smile: ale jak zwykle zobaczymy na miejscu w każdym bądź razie każdy postrzela :slight_smile:

Przyjadę, ale gdzie i o której gramy? Wiskord? Bo na tą godzinę nikt nie oddał głosu w ankiecie.

A wcisnąłeś “pokaż wyniki”? XD

Rafał zazwyczaj niedziele strzelanki zaczynają się o 10 ale lepiej przyjechać wcześniej i się przygotować. I w tą niedziele wygrywa na razie wiskork.

Siem wyjaśniło. Nie kliknąłem Pokaż wyniki.

Również będę, ale koło 14 będę zawijał już

Dzięki wszystkim za strzelanke :slight_smile: Szczególnie człowiekowi z SRką za super początek drugiej rundy, pozamiataliśmy :sunglasses:
I popieram słowa Mivaka po rozgrywce, szkoda, że przez dłuższy czas atakujący bronili respa :frowning:

dzięki za jebanke, było okidoki