29.06.2014

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Mosty
  • Krzekowo
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Inforuję iż w ten dzień odbędzie się scenariusz “battle for factory” na którym będzię większość administracyjna

ja tam na battle for factory cisne :sunglasses:

Jak replika wróci do piątku/soboty z naprawy to z chęcią się pojawię :wink:

ja tam na battle for factory cisne :sunglasses:

Battle for factory :smiley:

Battle :slight_smile:

Prawdopodobnie bede [o ile ktos zostanie ;p] . Zagłosuje jak bede pewny na 100%

Battle for factory

To ja też się pochwalę, a co.
Battle For Factory :sunglasses:

To jak wszyscy jadą na BFF to ja jadę do SPA odtajać i wymięc w wodzie z dodatkiem Cocolino bym był miękki i puszysty.

A ja tam normalnie w niedziele idę na strzelankę, a co :smiley: więc ci co nie jadą na BFF, niech się nie martwią :wink: Ja będę i napewno kilka osób się do kompletu znajdzie :smiley:
Więc. Jak ktoś nie jedzie na BFF i nie wie czy głosować, niech głosuje śmiało :wink:
Pozdro :sunglasses:

Witam Ja i Irian niestety nie będziemy bo mamy wyjazd rodzinny:-(

Będę z 2 kolegami, z czego jeden chciał by być fotografem (jeżeli to nie problem).

SOVI3T dawaj jakaś rosyjską wódkę i będzie dobrze :smiley:

I informuję Spotkanie zaczyna się o 10.00 , więc najlepiej przyjść trochę wcześniej i być na 10 gotowi :slight_smile:

Sorka chłopaki jednak mnie nie będzie

@Frodo pamiętaj żeby fotograf również posiadał ochronę oczu i dodatkowo najlepiej kamizelkę odblaskową, żeby był dobrze widoczny i nie był brany na cel :wink:

Ja oczywiście BFF

Wilku ja tam z wódą na strzelankę nie wpadam :stuck_out_tongue: a tak serio, to wbijać ile osób się da na syrzelankę by było gitez majonez :stuck_out_tongue: Wiem, że potraficie :wink: już mam mały pomysł na strzelankę, tylko dawać jak najwięcej masek się da :wink: by była dynamika i dobra zabawa :wink:
Zapraszam i polecam. Piotr Fronczewski :wink:

A kto umarł ten nie żyje.

Nie wiem czy pojawię się na 100%, bo mam zwichnięty nadgarstek. Jak do niedzieli zejdzie opuchlizna to się pojawie :wink: