21.04.2014

Gdzie strzelamy ?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Pojawie się :slight_smile:

Co jest qrwa głosowałem, że nie będzie mnie a jestem na Mostach. Ki chuj?

pewnie masz źle skorygowany monitor z myszką :smiley: alt+f4 pomaga :smiley: mnie nie będzie raczej więc póki co nie głosuję. NIE ZAPOMNIJCIE PISTOLETÓW NA WODĘ :smiley:

będzie można używać balonów z wodą jako granatów?:smiley:

Pytanie czy się strzelanka odbędzie w 4 osoby i z granatami nie bo jak replike zalejesz komuś :slight_smile:

!!!UWAGA, PORONIONY POMYSŁ !!!

Skoro mamy wtedy lany poniedziałek, to czemu by nie wziąć butelek z wodą, balonów itd. i zagrać jedną czy dwie rundki team deadmacha (nie wiem jak to się pisze) bez replik. Co wy na to?

PS. Głosowałem że mnie będzie ale wyrobiłem się z remontem. Czyli pojawię się.

Jak nie będziecie mieli odpowiedniej liczby ludzi do zorganizowania spotkania, zapraszamy do siebie. :slight_smile:

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłych świąt.

Wiskord… Dzięki za zaproszenie Cytrus ale ja przynajmniej odpadam. Brak pistoletu boli.

Dobra ludzie, to decydujemy szybko. Lecimy na Wiskord z Airsoft Szczecin czy odwołujemy strzelankę. Ja chyba zaryzykuję i spróbuję z nimi zawalczyć. Jak się nie spodoba to pójdziemy i tyle w tej sprawie. الله أكبر

Jakie ryzyko? :smiley: Zwykli ludzie, nie zjedzą nikogo przecież :slight_smile: Mnie niestety nie będzie.

Widać że nie ma wystarczająco dużo chętnych by odbyło się spotkanie. Więc odwołujemy spotkanie 21,04,2014.
Myślę że warto skorzystać z oferty Cytrusa :wink:

Jak dla mnie strzelanka była udana. Nie wiem o co chodzi z tym “konfliktem” między Airsoft Szczecin a TS. Czemu nie ma jednego klubu moje pytanie?

Oni mają limity na terenie otwartym i jakieś tam swoje zasady, my mamy inne. Konfliktu nie ma, oni nieraz przychodzą do nas i nie ma w tym nic złego. Jedynie poszczególni gracze może nie za bardzo za sobą przepadają i tyle.

Właśnie chodzi o to że zasady mają podobne. Chociaż CQB na Wiskordzie było praktycznie bez limitów. Jedynym limitem było walenie na semi. PS. Chudego spotkałem.

I co słychać u Chudego? :sunglasses:

Jakoś żyje. Coś tam mi się tłumaczył w sprawie bastogne. generalnie dobrze się trzyma.