06.04.2014

Gdzie strzelamy?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Krzekowo
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Na każdym spotkaniu sprawdzane będą pozwolenia (wraz z dokumentem potwierdzającym wiek).
Na każdym pozwoleniu obowiązkowo widnieć powinien numer telefonu (kontaktowy) do rodzica bądź innego opiekuna prawnego.
Obowiązkowo czerwone szmaty!!!
ROZGRYWKĘ ZACZNIEMY PUNKT 10
W PRZYPADKU GDY KTOŚ NIE BĘDZIE MIAŁ POZWOLENIA CZERWONEJ SZMATY BĄDŹ SPÓŹNI SIĘ NIE ZOSTANIE DOPUSZCZONY DO ROZGRYWKI

Będę :sunglasses:

Pojawię się :slight_smile:

Wszystko byleby nie Warszewo/Krzekowo :slight_smile:

bez względu gdzie pojawię się :slight_smile:

Będę u was pierwszy raz - która z miejscówek ma dobry balans terenu zielonego z zabudowanym?

ja z chęcią na mosty bym pojechał ale nie wiem czy w ogule się pojawię :frowning:

@Rusek same lasy na głosowaniu :slight_smile:

A może zróbmy coś na Bastogne ?

Pudzian, czytanie z ankiety nie jest tak trudne jak Ci się wydaje.

Chodzenie na strzelanki też nie jest takie trudne jak się może wydawać :sunglasses:

Zbytnia buta również nie jest wskazana :wink:

Trudno strzelać bez GB ale co ja tam wiem :confused:

Nie będzie mnie

Za krótki trochę jesteś, żeby Pudzianowi takie uwagi dawać.

Ale co w tym dziwnego? Wygrały mosty to jedziemy na mosty temat był wałkowany milion razy.

Tylko chyba zostało jeszcze trochę czasu na głosowanie :slight_smile:

To inaczej - który teren jest najmniej płaski :slight_smile: Bo bez sensu żebym oddawał głos na jakiś random

Będę z Wami się strzelał również pierwszy raz, mam nadzieję że uda się do miejsówy dotrzeć :slight_smile:

już obcykałem drogi dojazdu do miejscówek :slight_smile: będzie spox :slight_smile: niedziela jestem, obojętnie gdzie :slight_smile: