20.01.2019

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra CQB (1.14J !!!) ONLY SINGIEL
  • Dobra CQB (1.14J !!!) FULL AUTO
  • Krzekowo 1
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Prochownia
  • IDE NA: OPERACJA “WEKTOR”
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 18.01.2019 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Zapraszam na scenariusz Wektor miejscówka Klucz.
Szczegóły 20.01.2018 Klucz "Wektor"

Hmm, w ankiecie Warszewo 1 występuje 2 razy…

…za to niema Klucza bez scenariusza.

Sorry Panowie ankieta sie troche rozjechala ale juz naprawiony zostal błąd ale zrobiłem równiez restet więc poprosze o ponowne oddanie głosów.

@bober - klucz jest w tym tygodniu zarezerwowany na potrzeby scenariusza organizowanego przez slayera. Dopełnił formalnosci związanych z organizacją scenariusza więc działamy i zapraszam do głosowania

Przychodzi mi w związku z tym do głowy takie pytanie - czy to oznacza, że w takim wypadku uczestnicy będą musieli rozegrać scenariusz? Rozumiem, że miejscówka i pomysł na rozgrywkę to niejako jedno i to samo?

Dokładnie tak Panie kolego :slight_smile:

Oaky - ostatnie pytanie.

Idąc tym tokiem rozumowania, jeśli:

  1. Slayer co tydzień będzie zgłaszał chęć rezerwacji Klucza.
  2. Herod co tydzień będzie zgłaszał chęć rezerwacji np. Prochowni (na poczet scenariusza z trzymaniem go za pewną część ciała).
  3. Ja co tydzień będę zgłaszał chęć rezerwacji np. Mostów (na poczet czegoś równie interesującego jak dwa powyższe).

Wtedy wystarczy jeszcze jeden kumaty i wyłączamy cały prawy brzeg?
Bo mało prawdopodobne, że coś z tego wygra, a przyjęty przez Was paradygmat nie przewiduje zwykłej strzelanki na gruncie, gdzie ktoś chce przeprowadzić swój scenariusz.

Tu przyznaję się, że ciekawi mnie tylko, na ile to przemyślana decyzja.
Nie zagłosuję na Klucz bez scenariusza, bo mnie nie będzie w tą niedzielę.

To mniej więcej taki sam dylemat jak jedna większa grupa wybierająca jedną miejscówkę i masz 15 głosów, pyk głosowanie skończone :stuck_out_tongue:

@>Bober - nie do końca bo rezerwację miejscówki pod dany scenariusz rezerwujesz 2 tygodnie wcześniej a jest zapis w regulaminie że administracja może odmówić bez podawania przyczyn.

Tłumy zablokowały wszystkie miejscówki i chcą tam zrobić scenariusz. A kumaci stoją w kolejce na następny rok. Nie wspomnę o Herodzie, który przygotował scenariusze na każdą część swojego ciała. Ja tam się wyłączę, bo za zbiegowiskiem jakoś nie przepadam.

Siemka czy miałby ktoś z was pożyczyć replike na cqb na niedzielke

Rzygam juz tym cqb, jak nie było wcale, tak teraz się przejadlo. A chciałem z akma postrzelac :cry:

To może po prostu pojawiaj się w lesie a nie na cqb? Las i tak ma przewagę wygrywalności przynajmniej 2:1, a zwykle większą.

:laughing:
ostatnie cqb było moją pierwszą strzelanką, w grudniu xd

To może aviomarin?
Mniej emocji, więcej treści, panie kolego. No i jak masz ochotę na inną miejscówkę, to może byś na nią zagłosował, co?

Nie chodzi o samo CQB jako miejscowke czy budynki vs las. tylko o to, ze jest limit i nie moge korzystac z repliki, z ktorej chcialbym :angry:

I co?

Nadal - żołądkujesz się waszmość, ale na inna miejscówkę (tam, gdzie limitu CQB nie ma) nie zagłosowałeś.

Czy chodzi Ci może o to, że w ogóle jest jakikolwiek limit?
W takim razie - zbierz ludzi, którzy myślą tak samo, i bawcie się we własnym gronie tak, jak Wam się podoba. Choćbyście nawet chcieli strzelać do siebie nawzajem z wiatrówek (tak, są tacy hardkorzy, głównie w Rosji).

@JPZ z tego co pamiętam to jak był kiedyś CQB na Dobrej to chwaliłeś sobie miejsce latając z tym kałachem co masz

Kalach już jest po tuningu I ma sprężynę na 390fps. Gdybym tylko miał na teraz sprężynę do cqb to by nie bylo problemu na szybko gb otworzyć, ale tak się składa że niedawno jedną sprzedałem I mam tylko m120 i m140 A m110 siedzi w akmsie.

Panie i Panowie pragnę zapytać jakie jest oficjalne stanowisko administracji nt. Nowych zasad dot. Karabinów snajperskich?