25.11.2018

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Panorama
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 23.11.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Głosuj na Prochownię jeśli chcesz wziąć udział w rozgrywce “Lanca”. Zapraszam!
Szczegóły http://asg.mikado.home.pl/asg/LancaProchownia.pdf
W razie pytań postaram się szybko i jasno odpowiedzieć.

Aktualizacja: zmniejszenie wymiaru lądowiska na 20x20 m.

Założyłem temat, w którym możesz wyrazić swoją opinię lub wskazać błędy w scenariuszu

Podziwiam, ze ci sie chce slayer. Popieram w 100% pomysl. Ambicje czyli to co lubie. :slight_smile:

możliwe że będe na strzelance ale nie obiecuje!

@DoKtorLeKarz - jezeli nie jestes pewien swojej obecnosci zdejmij glos poniewaz nie jest to do konca fair, przepychasz miejscowke na zasadzie moze bede moze nie konsekwencje… ban na tydzien w ankiecie…

Nie lepiej zrobić w tym scenariuszu 2 trafienia
1 trafienia rani A 2 trafienie zabija ?

@Robson
Teren jest duży i dalekie Respawny. Więcej się nachodzą niż pograją. Chcę, żeby wpierw ogarnęli wspólne działanie choćby na poziomie zespołu. A do tego trzeba być w grze.

Jedzie ktoś może z Polic/Głębokiego/Wojska Polskiego i ma wolne miejsce?

Można używać mapy topograficznej byleby pokrywała się z siatką współrzędnych mapy załączonej do regulaminu rozgrywki.
Przypominam: urządzenia elektroniczne tablety, smartfony itp. wyświetlające mapę, określające położenie, także są dopuszczone w rozgrywce. Jak również aplikacje takie jak Airsoft Force Tracking na Androida.

Moze sie pojawie ;p
jak narazie zdejmuje glos.

Może się pojawię. Wszystko zależy od konsystencji mojego stolca o godz. 9:30. :slight_smile: Noż qrwa Panowie.

@seeme - szanuje postawe :wink:

bede :slight_smile:

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Wydrukować mapę i regulamin. Dokładnie zapoznać się z treścią i terenem. Przyda się światło chemiczne (potrzebne 4 sztuki dla mobilnego respawna) notes, długopis. Powodzenia!

Aplikacja nie działa na androidzie. Właśnie próbowałem zainstalować :confused:

jednak bede :]

Sorry SeeMe. Zwracam honor. Trochę mnie wczoraj poniosło :slight_smile:

Mnie jednak nie będzie