Legitymacja niepełnoletnionego gracza

WYDAWANIE LEGITYMACJI ZOSTAŁO CZASOWO WSTRZYMANE.

Respektowane są jednorazowe pozwolenia.

Zapraszam wszystkich niepełnoletnich graczy czynnie biorących udział w rozgrywkach Taktycznego Szczecina do sklepu SHOTGUN mieszczącego się przy ulicy PIASTOW 5 po legitymacje nieletniego gracza.

*Co należy zrobić aby taka legitymacje otrzymać:
*

  1. Odwiedzic sklep SHOTGUN z pozwoleniem od prawnego opiekuna (takie jak do tej pory na niedzielne strzelanki) na ktorym bedzie widniala data w ktorej odwiedzacie sklep lub dzien poprzedajacy (pozwolenia z ostatniej strzelanki nie przejda)
  2. Odbieracie legitymacje niepelnoletniego gracza oraz informacje dla prawnego opiekuna w wersji papierowej.
  3. Na najblizszej strzelance okazujecie podpisana przez was oraz waszego prawnego opiekuna legitymacje oraz informacje ktora otrzymaliscie w dniu pobrania legitymacje ze sklepu.

Po tych prostych 3 krokach wasza legitymacja jest autoryzowana i uprawnia was do uczeszczania na strzelanki Taktycznego Szczecina bez cotygodniowego pozwolenia w wersji papierowej az do ukonczenia 18 roku zycia. Wymogiem po autoryzacji takiej legitymacji jest posiadanie jej na odprawie.

BRAK LEGITYMACJI = BRAK MOZLIWOSCI UDZIALU W STRZELANCE.

W razie jakichkolwiek niejasnosci zapraszam na PW oraz FB.

Chciał bym tylko dodać że ma to na celu ułatwienia Wam życia byście nie musieli co tydzień podrabiać podpisów :wink: Oczywiście że to był żart. Chodzi o to byście nie musieli przynosić papierowej zgody z danymi Opiekuna. Zmieniło nam się prawo o zbieraniu i przechowywaniu danych osobowych.

Sklep ShotGun bardzo prosi o dostarczenie owych legitymacji, żebyśmy mogli je wydawać graczom lub usunięcie tej informacji z forum. Pozdrawiamy :slight_smile:

2 polubienia

Co do tego to mi powiedzieli, że mam na strzelance przyjść ze zgoda na ogarnięcie legitki i powiedzieć ze jestem od nich także tu moje pytanie czy to jest możliwe?

Tak, ja Ci to powiedziałem :slight_smile: Musisz przyjść na strzelankę z pisemną zgodą rodzica/opiekuna i okazać ją na odprawie. Potem już chłopaki z moderacji powinni Cię zapamiętać i okazywanie zgody nie będzie konieczne. Ale lepiej niech się wypowiedzą jak to tam teraz funkcjonuje dokładnie.

1 polubienie

Ponownie proszę o usunięcie informacji o legitymacjach wydawanych w sklepie ShotGun z forum lub poczynienie kroków, abyśmy mogli te legitymacje wydawać - będziemy to robić z przyjemnością, lecz musimy je najpierw mieć.

@Piter_007 ogarniam temat, może pojawią się nowe, tymczasem wyedytuje powyższy post :wink:

1 polubienie

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to jak mam 14 lat to mam przynieść papierek ze zgodą rodzica i podpisem, i wtedy mogę grać bez opiekuna?

Aby grać bez opiekuna musisz mieć 16+ i papier
Poniżej opiekun musi przebywać w pobliżu rozgrywek lub brać czynny udział.
W regulaminie jest trochę przeterminowane, bo tej legitymacji to już nie ma

Okej. Dziękuję za rozjaśnienie sytuacji :smiley: