28.10.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Panorama
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 26.10.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Czy na strzelanke może przyjść mój kolega, który nie jest zarejestrowany na stronie?

@Grzelson - oczywiście jak najbardziej zapraszamy. Aczkolwiek cała reszta jest wg regulaminu TS jeżeli jest osobą niepełnoletnią.

Jakby się zebrało 40 osób to proponuję rozegrać Jedwabny Szlak
https://taktycznyszczecin.pl/t/fotograficzna-historia-b-r-o-s/135/1

Oficjalnie:
Wygrywa: PANORAMA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Czy jedzie ktoś przez okolice placu Kościuszki i ma wolne miejsce? :wink:

Mógłby ktoś kto ma wolne miejsce zabrać mnie ze sobą?

@Grzelson - jak chcesz to 8.40 pod shotem.

@waYne na 8:40 się nie wyrobie niestety

To dawaj autobusem. Z placu zwycięstwa o 9.14 jadę. W kupie raźniej :smiley:

@JZP którym autobusem chcesz jechać?

61 wysiadka na granitowej

@JZP wsiąde do tego autobusu dopiero na cukrowej uniwersytet

Czy ma ktoś dwa miejsca w aucie żeby nas zabrać z granitowej albo po drodze?

Kolego od którego pożyczałem dwie opaski koloru niebiesko/pomarańczowego słyszałem że jesteś ze sklepu SHOTGUN. Podrzucę Ci je w tygodniu a jak mi się nie uda to w następną niedzielę na strzelance…

Przy autach znaleziono czarny pokrowiec na klamke.

Brawa dla naszego kolegi Slayera za zorganizowanie scenariusza bardzo przyjemnie mi sie grało. Troche poprawek i bedzie super pozdro :slight_smile:

@Konik - na spokojnie nie ma stresu bedziesz przy okazji to podrzucisz.
Co do samego pomyslu slayera mega pomysl bardzo fajnie sie to przyjelo ale faktycznie pewne sprawy trzeba dopiescic kosmetycznie i bedzie piko bello. Chociazby sama mechanike respienia sie w polu wyniknelo z tego tytulu wiele nieporozumien aczkolwiek nie bylo problemu zeby rozwiazac niejasnosc po dzentelmensku. O takie ersofty walczylem :wink:

ASG jest sportem i hobby. Sportem, w którym główną rolę odgrywa zespół a nie indywidualista. Po drugie sportem wyczynowym czyli zorientowanym na osiągnięcie pewnych celów a nie rekreacyjnym żeby się wyżyć (pospolite określenie jebanka). Warunkiem jest jednak liczba graczy i trudno przewidzieć ile będzie na kolejnej strzelance. Sensowna gra zespołowa wymaga wg mnie około 20 osób (3 osobowe zespoły).
Dzisiaj zainicjowałem projekt, który chciałbym przeprowadzić na kolejnych spotkaniach. Mianowicie strzelanki trwałyby 3-4 godziny w oparciu o jeden prosty scenariusz, w którym gracze mają dwie role: dowódcy lub szeregowego, używają komunikacji radiowej oraz mapy w planowaniu działań. Właściwie każda strzelanka to małe szkolenie, które przygotowuje graczy do większej rozgrywki czyli symulacji fabularnej na 6-8 godzin. W trakcie strzelanek być może uda się wyłonić graczy , którzy są zdolni kierować zespołami a tym samym grą.
ASG to poważny sport. Wymaga więc dobrej organizacji i zaangażowania.

Swoja droga bylo by wysmienicie gdyby wrocily do mnie kolejne 2 sztuki oznaczen ktore pozyczylem komus ze strony oznaczonych :wink: wydatek niewielkina chodzi o sama zasade :slight_smile: