09.09.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra CQB (350 FPS !!!)
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 07.09.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Pytanko od razu czy ktoś ma pożyczyć replikę bo kumpla chce zabrać :slight_smile: ?

Ma ktoś może miejsce w aucie ?

Ja będę miał jak nie znajdę gnata do pożyczenia

Jeżeli zostaną mi jakieś kulki to wpadnę

Mam Glocka w naprawie, a bez bocznej nie postrzelam.

Czy jest ktoś, kto mógłby na niedzielę pożyczyć dowolny pistolet? Może być nawet sprężynówka.

W wypadku jakiegokolwiek uszczerbku na sprzęcie biorę za niego pełną odpowiedzialność karno-skarbową.

Mam Sig Sauer P226 CO2. Leży od roku i rdzewieje. Strzela chyba 300 fps. Nie pamiętam. Mogę pożyczyć. Ale musiałbyś podjechać do mnie. Las Arkoński.

Ja mam do pożyczenia Cymke (ak). Potrzebowałbym za to wtedy baterie typu stick do replik m4.

Długo się zastanawiałem nad Twoim “pytankiem”. Mam niepotrzebną replikę która leży odłogiem od dłuższego czasu. To ta którą chcę sprzedać : http://www.taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=16&t=5443
Tylko tak biję się z myślami. Bo z jednej strony. Nie znam Cię. Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie w obchodzeniu się z replikami. A dla mnie to nie jest pierwsza lepsza replika z półki sklepowej. Tylko moja wypieszczona i “ulubiena”.
Ale z drugiej strony to pomyślałem że to może jest okazja żeby wykorzystać Ciebie jako testera. Bo replika nigdy nie była w tak zwanym terenie. Bo to że w moich “ogródkowych” warunkach na 20 m strzela w skupieniu 10 cm za każdym razem na mechanicznych przyrządach celowniczych to nie wszystko. Ale jak sprawdzi się na większe odległości komora, flat-hop ?
Tego nie wiem i pewnie się nigdy nie dowiem. Za stary już jestem żeby latać po krzakach :slight_smile:
Tak więc postanowiłem Ci zaufać. Trzeba ludziom ufać. Ale jak coś. To znajdę Cię :smiley:
Dobra. Dosyć pitolenia. Jak się zdecydujesz. To napisz do mnie. I zdeklaruj się czy chcesz wersję z krótszą lufą, czy z dłuższą. To przygotuję. Albo dam Ci dwa komplety. Bo zamiana zajmuje mniej jak minutę. A różnica jest tylko taka że krótsza strzela 10-15 fps mniej. Ale może być różnica na celności przy większej odległości.

Nie wiem czy moge ale licząc Wygrywają MOSTY

I co ? To mamy Ci zrobić zdjęcie teraz ?

Dzięki ale kumpel się wykruszył :slight_smile:

Wielkie dzięki za grę i za dynamiczną drugą rundę!
Dzięki też wszystkim za pomoc przy uruchomieniu silnika w replice :slight_smile:

Spoko polecam się na przyszłość :wink:

Było fajnie, ładna pogoda i dynamicznie

Bylo git ! :] cywila nie za duzo. No I… swojego (zgubionego) deserta znalazlem!

  • Tyle wygrac :smiley:

Polecam pierwszą runde gdy pewien osobnik zdobył flage w pare sekund ekhm

Dzięki za miło spędzoną niedzielę, mam nadzieje, że pomimo drobnych problemów organizacyjnych i pewnego “incydentu”, dzień był dla was udany. Dla mnie na +