12.08.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Dobra CQB (350 FPS!!!)
  • Warszewo 1
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Klucz
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Mosty
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 10.08.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Opłata za taśmę - uprzejmie donoszę - nie jest naliczana. Osoby, które korzystają z uprzejmości kolegów noszących taśmę za takich leniwców, powinny same taką opłatę uiścić a nie taktownie milczeć o opłacie.
Pomijam już to że znaczniki wprowadzili zapominalscy i ofermy batalionowe. Bo znaczniki są niepotrzebne, dlatego że ich brak wymusi na graczach chwilę zastanowienia zanim puści serię. W tej grze chodzi o myślenie a nie strzelanie. Na razie wygrywa strzelanie.

Jak idę na kameralna strzelankę 4 vs 4 to luz, nie trzeba znaczników. Jak w niedzielę przychodzi 40 osób, z czego połowę pierwszy raz widzę na oczy, ale to nie ma znaczenia bo i tak większość ma multicam i maski na twarzy, to nie chce mi się bawić w zapamiętanie każdej osoby. Znacznik sprawia że mogę po prostu grać i uwaga - strzelać. Tak, bo w tej grze, szczególnie w niedzielę, chodzi głównie o strzelanie a nie myślenie. To ostatnie wystarczy ograniczyć do zasad bezpieczeństwa i celu rozgrywki.

Friendly fire is not Friendly , znaczniki znacznikami życie życiem. Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się wywalić do moich dobrych znajomych mających znaczniki MOJEJ STRONY.Cóż lato zielono zarośnięte zdarza się . Czy znaczniki potrzebne TAK i NIE wszystko zależy od scenariusza

Zróbmy proste FFA i po sprawie.

W tym tygodniu mnie nie ma - ale w przyszlym bede mial okolo 60 kompletów znaczników niebieskich.
Niestety ale nie moge znalesc pomaranczowego rzepa w szerokosci 40 mm.

Ale choć jedna strona oznakowana będzie już poprawą.

Normalnie mozecie sobie kupic na allegro - szukać szerokośći 40 mm i koloru albo niebieskiego albo chabrowego.
Jak ktos nie chce sam kupować i przepłacać za transport - niech poczeka - przy większym zamówieniu wychodzi około 1 zł za jeden znacznik. Zresztą dam znać w przyszłym tygodniu.

@Slayer - temat opłaty za taśmę wałkowany 100000000000000 razy albo więcej. Efekt: niektórzy nadal mają problem z tą złotówką na teśmę która za coś trzeba kupić. Ale cóż nie przerobisz tematu.
@Kocur - świetny pomysł na bank mega ułatwi to rozgrywkę.

Niestety ilekroć będąc na odprawie te same twarze nie miały czy to czerwonego znacznika trafienia czy oznaczenia… nagminny temat nie ma sensu zatem walczyć z wiatrakami. Jeżeli ktoś jest niereformowalny to niech później nie marudzi że dostał od swojego (no bo skąd ktoś może wiedzieć że jesteście w jednym teamie) albo że oberwał serie idąc na respa nie mając znacznika trafienia. I Panowie znacznik trafienia to nie jest skrawek szmatki 5x5 cm który jest co tydzień rwany na jeszcze mniejsze żeby ktoś miał… jak sama nazwa wskazuje ZNACZNIK (duży i wyraźny) więc jak niektórzy starzy gracze stosują kamizelka odblaskowa jest idealnym znacznikiem :slight_smile: Dlatego proszę osoby które nie mają znacznika trafienia i oznaczenia o uzupełnienie braków nie dlatego że jest to widzimisię adminów tylko eliminuje podczas rozgrywki niepotrzebne pyskówki czy chaos.

Jak ktoś nie będzie brał znacznika trafienia to po prostu będziemy w niego walić ile bateria wytrzyma. Proste

Oficjalnie:
Wygrywa: PROCHOWNIA
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Będzie więcej niż 6 osób? bo tak średnio mi się chce jechać taki kawał jak ma prawie nikogo nie być…

ofc ze bedzie wiecej, mi sie tez nie chcialo glosowac a bede wiec…

Odpadam ciężka nocka

Jedna będe