22.07.2018

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra CQB (350 FPS!!!)
  • Panorama
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Prochownia
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 21.07.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Moje autko zostało skonfiskowane na weekend przez złowieszczą istotę zwaną (żona), czy będzie ktoś przejeżdżał w okolicach Hożej (może z Polic), bo inaczej nie zabiorę się z tym całym straganem kompozytu, aluminium i Cordury. :wink: Oczywiście dorzucę się do benzynki lub posypie kompozytem.

Widać że tu #TeamPrawobrzeże XD

Prawa strona miasta :smiley:

Ja w kwestii formalnej. W regulaminie jest że jak ktoś się nie przedstawił na forum. To jego głos w ankiecie się nie liczy. Nie wiem nie będzie brany pod uwagę, czy w ogóle się nie pojawi w ankiecie ? Ok.
Ale pytanie jest takie. Bo ktoś mi podpowiedział. Że jeżeli nie będę miał w avatarze zdjęcia w szpeju. To też mój głos nie będzie się liczył ?
Nie mam takiego zdjęcia. Bo mój szpej póki co nie jest wart fotografowania.
Jak to jest ?

Nie jest konieczne zdjęcie w szpeju, ani żadne zdjęcie w sumie, liczy się tylko przedstawienie. Zdjęcie też fajnie by było dodać, tak żeby było wiadomo do kogo się strzela. Nie musi być w szpeju :slight_smile:

He,he. W sumie to jest mi wsio ryba do kogo strzelam . :slight_smile: Byle rozróżnić wroga od swego. A to chyba nie po szpeju. Tylko po oznakowaniu “opaska”.
A no właśnie przypomniało mi się. Niemcy w Ardenach też próbowali ale zapomnieli o właściwych opaskach :slight_smile: I średnio im to wyszło.

Jednak mnie nie będzie

No my raczej będziemy. My bo mówię o moim wnuczku piętnastoletnim. Ale pod warunkiem że to będzie Warszewo. Bo Prochownia to jest od mojego miejsca zamieszkania koniec świata.

mialby ktos moze batke 11.1 li-po (tamiya mala) moja specnowska po kilku miechach lezenia dupy nie urywa. Dosc prawdopodobne ze nie dozyje z nia konca strzelanki.

Dawać Warszewo

Chujewo. Ja też głosowałem na Warszewo ale wygrała Prochownia. Głosowanie rzecz święta, nie nawołuj do olewania zwycięskiej miejscówki.

Z prawobrzeża ktoś jedzie autkiem, albo ktoś by zabrał z okolic granitowej/pętli ?

warszewo=CYWILLLLLL!!!

Mam prawie nieużywaną Redox 7,4 V. 1400 mAh. Zawsze wytrzymywała 2-3 rundy Szczecińskich stszelaanek . Jak chcesz spróbować to pisz na PW

poszlo!

to gdzie tradycyjny post oznajmiajacy wygrana miejscowke? bo ja go nie widze

No jak w szkole nie uczyli, że 10 to więcej niż 8 to takie są efekty :stuck_out_tongue:

Proste :smiley:

Chociaż jasnym jest, że post od Administracji też by się przydał…

Widocznie Wayne nie mogl napisac.
Będe na prochowni +1 osoba.