17.06.2018

Gdzie sie strzelalmy?

  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 2
  • Prochownia
  • Klucz
  • Mosty
  • Panorama
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 15.06.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY FPS !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Wspomnę tylko, że na miejscówce “Parking Mosty” będzie 35 osób po nocnym biwaku w lesie.
O, tym:

Będą całkowicie wypoczęci i chętni do walki :slight_smile:
Zachęcam do głosowania na Mosty. Może frekwencja będzie powiększona o nich właśnie :stuck_out_tongue:

Skoro tak. Lets hunt then :smiling_imp:

Znowu mam Cie ściągać z 280 FPS? :smiley:

wlazłeś mi na plecy jak backpack bo n00b team i sie cieszysz XD

frago to frag :stuck_out_tongue:

Tak jak mowisz

jesli padnie na mosty to mówie z góry ze bede jechał samochodem z Głebokiego a wiec prawie caly Szczcein

To może mógłbyś mnie zgarnąć pod grunwaldzkim, proszę? :smiley:

@pawknej - Twój głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

Czy by ktos znalazl miejsce w samochodzie z okolic słonecznego/bukowego

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
PRZYPOMINAM O LIMITACH FPS!!!
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafien.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Ma ktoś pożyczyć Lipo na TDN? Potrzebuję dla kumpla. Karabin i jednego maga do M4 załatwiłem ale baterii nie mam :smiley:

Będę trochę później

Przepraszam ale nie byłem w stanie dotrwać do rozpoczęcia jebanki :smiley: Z pokorą przyjmuję bana na głosowanie

Kto pożyczył ode mnie znacznik (niebiesko pomarańczowy i nie oddał?